כוכבים חושפים את הווידויים שלהם ב-NSFW

כוכבים חושפים את הווידויים שלהם ב-NSFW

סלבריטאים אוהבים שיתוף יתר בכל הנוגע לחיי המין שלהם, אבל הם לא תמיד גאים בהישגיהם המיניים.

לקחת קים קרדשיאן, לדוגמה. במהלך מתעדכן עם הקרדשיאנים מפגש מחודש ביוני 2021, היא הודתה שהיא רוצה שהיא תוכל "למחוק" את קלטת הסקס שלה עם ריי ג'יי.

"אני חושבת שהכל קורה מסיבה כלשהי, ואני באמת מנסה לחיות ככה", אמרה הבייבי הברונטית למנחה אנדי כהןוציינה שהיא "חוששת" שתצטרך לספר לילדים שלה יום אחד.

"בכל פעם שיש משהו וכמו שערורייה מטורפת שמרגישה כאילו אתה יכול לנשום ואיך אתה הולך לעבור את זה, זה תמיד לקח", הסבירה. "גם אם זה שיעור פרטי או אפילו אם זה סתם משהו שלא ידענו מה עלינו לעבור."

קים הוסיפה, "אני מנסה לא להתחרט, אבל זה כנראה הדבר היחיד שהלוואי שלא היה קיים".

הבסטייה הוותיקה של מייסד SKIMS פריס הילטון גם חשפה שגם היא התחרטה שעשתה קלטת סקס עם החבר לשעבר שלה ניק סולומון ב-2003.

"זה לא מה שתכננתי", אמרה פירס מורגן ביוני 2011. "לא רציתי להיות מוכר ככזה. ועכשיו כשאנשים מסתכלים עליי, הם חושבים שאני משהו שאני לא רק בגלל מקרה אחד לילה אחד עם מישהו שהייתי מאוהב בו".

בנוגע ל ג'יין פונדהבמהלך שאלות ותשובות עם הניו יורק טיימס בספטמבר 2020, השחקנית והפעילה שפכו את השעועית על כמה מהגברים המפורסמים שהיא מכירה לאורך השנים, כמו גם את ההזדמנות החמיצה הגדולה ביותר שלה.

המראיינת מורין דאוד פתחה את "האישור או ההכחשה" של הראיון בכך שהציעה שהחרטה הגדולה ביותר של ג'יין הייתה שהיא מעולם לא קיימה יחסי מין עם צ'ה גווארה, והכוכב הגיב לו, "לא, אני לא חושב עליו. מי שאני כן חושב עליו, ומה זה חרטה גדולה, הוא מרווין גיי".

"הוא רצה ואני לא," היא המשיכה והסבירה. "הייתי נשוי לתום [Hayden]. פגשתי הרבה שחקנים כדי לנסות לעשות קונצרטים עבור טום והאישה שעזרה לי לעשות שהכירה לי מרווין גיי."

כשנשאלה על הזמן שלה עם המרדף costar מרלון ברנדו, אמרה ג'יין, "מאכזב. אבל שחקן מעולה". לא ברור אם היא התכוונה לאישיות שלו או, אהמ, לכישוריו בין הסדינים.

מקים וג'יין ועד פארה אברהם ועוד, המשיכו לגלול כדי לראות את חרטות הסקס הגדולות ביותר של הסלבס.

קישור מקור