כוכבים עובדים במהלך ואחרי המופע

כוכבים עובדים במהלך ואחרי המופע

אחרי שהמצלמות מפסיקות להתגלגל עבור ארוס בן 90 יום זוגות, רבים מהם הולכים לכיוונים שונים בתכלית. חלקם נעלמים לחלוטין ונועלים את פרופילי המדיה החברתית שלהם, בעוד שאחרים רוכבים על התהילה כל עוד הם יכולים. אחרי הכל, קשה להיות אדם נורמלי עם עבודה משעממת של 9-5 אחרי שכיכב בריאליטי.

תלושי המשכורת שמקבלים בני זוג על השתתפותם בתוכנית ידועים לשמצה. "לפני 90 הימים צוות השחקנים מרוויח $500 עד $1,000 לפרק" כל אחד, אמר מקור לראדר אונליין ב-2018. "ארוס בן 90 יום משלם לחברי השחקנים שלהם 1,000 עד 1,500 דולר לפרק". נוחת מקום על ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? יזכה אותך במעט יותר מזומן, אבל זה "לא עולה הרבה יותר".

בגלל חוקי העבודה בארצות הברית, האדם היחיד שיקבל שכר עבור העונה הוא האדם שהוא אזרח אמריקאי. הם עשויים לחלוק את הרווחים שלהם עם בן זוגם הזר, אך הם אינם נדרשים לעשות זאת.

למרבה המזל, לככב בסדרת ריאליטי מדורגת מובילה מגיע עם עוקבים עצומים ברשתות החברתיות כאשר הצופים עוקבים אחר חברי הקאסט האהובים עליהם באינסטגרם. על מנת להשלים את הכנסתם מצילומים, כוכבים יכולים למנף את המעקב אחריהם בחברתי לכסף באמצעות עבודה כמשפיעים. כוכבים רבים מקבלים תשלום מחברות כדי לקדם מודעות עבור תוספי תזונה לירידה במשקל ומוצרי אורח חיים אחרים. ארוס בן 90 יום אלום ניקול נפציגר, ארוס 90 יום: הדרך אחרת אלום טיפאני פרנקו ועוד כולם משתמשים בספירת העוקבים הגבוהה שלהם לטובתם.

ואז יש כוכבים שלוקחים את הרווחים שלהם מהתוכנית ומשקיעים אותם בעסקים שלהם. ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? אלום אשלי מרטסון יצרה קו שפתונים בשם Pout By D&A. בעלה המנוכר, ג'יי סמית'השקיע את רווחיו והקים חנות קעקועים משלו, Jay Skinz Tattoo, ביורק, פנסילבניה.

כוכבים אחרים נכנסים עמוק יותר למסלול המדיה החברתית ויוצרים תוכן מותאם אישית ב- OnlyFans או YouTube. ארוס 90 יום: לפני 90 הימים כוכב סטפני מאטו כבר הייתה יוטיוברית ויוצרת תוכן OnlyFans כשהצטרפה לתוכנית. ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? אלום לריסה דוס סנטוס לימה ו ארוס 90 יום: הדרך אחרת כוכב דיבן קלג יצאו אל OnlyFans ויוטיוב לאחר שסיימו את העונות שלהם.

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות את כל ההמולות הצדדיות שחברי צוות לשעבר עשו מאז המופע.

קישור מקור