כוכבים שהודו שעוררו במהלך סצנות מין

כוכבים שהודו שעוררו במהלך סצנות מין

זה לא סוד שרוב הסלבריטאים שונאים סצינות סקס. מהצורך להיכנס לתנוחות מביכות (לפעמים עם כוכבים שהם לא מסתדרים איתם) להיות עירום מול צוות שלם של אנשים, אנחנו בכנות לא יכולים להגיד שאנחנו מאשימים אותם. אבל מה עוד יותר גרוע? התגרה בטעות בעת צילום הסצנה. זה עשוי להיות נפוץ יותר ממה שהייתם חושבים, למרות המצב הלא-סקסי ללא ספק בסט.

הרגע המעצבן קרה לשניהם ג'ו ג'ונאס ו הנרי קאביל, ובדרך נס, אף אחד מהם לא מת ממבוכה. ה סופרמן חוזר כוכב הודה כושר לגברים בשנת 2015 שפעם הוא התעצבן בזמן שצילם סצנה הטיודור.

"זה קרה לי רק פעם אחת, וזה היה מאוד מביך", אמר. "בחורה הייתה צריכה להיות עליי, היו לה שדיים מרהיבים, ואני לא סידרתי מחדש את הדברים שלי למצב לא מזיק. היא בעצם משפשפת את עצמה עליי, וזה נהיה קצת קשה".

דברו על TMI! אבל הוא לא עצר שם. הוא המשיך להסביר את ההשלכות של להיות במצב כל כך מביך. "הייתי צריך להתנצל מאוד אחר כך", הוסיף. "זה לא נהדר כשאתה בסביבת משחק מקצועית ומישהו מתעצבן, נכון? לא, לא מקובל."

כמובן, לעתים קרובות יותר מאשר לא, זה מביך. מתי קייט ווינסלט מוּסרָט ההר בינינו ב-2017, היא סיפרה E! חֲדָשׁוֹת חבריה "כל כך קינאו" בכך שהיא הגיעה לצלם איתה סצינה מהבילה אידריס אלבה. אבל גם כשאתה צריך להתפנק עם אחד הגברים הסקסיים בעולם, הדברים פשוט לא נוחים.

"הסצנות האלה ממש מביכות – זה לא משנה באיזה כיוון אתה מסתכל על זה", היא אמרה, והודתה שעשתה כל מה שהיא צריכה כדי שהדברים יעברו בצורה חלקה ככל האפשר.

"'בסדר, כולם – ככה זה הולך להיות'", התבדחה. ההשתלטות שלה על הסיטואציה סייעה למעשה לקוסטר שלה. "זה היה מוזר יותר עבורי כי לא עשיתי יותר מדי סצנות אהבה", אמר.

בדוק את הגלריה למטה כדי לראות סלבריטאים אחרים שהודו שהתרגשו קצת, אהממ, במהלך סצינות הסקס שלהם.

קישור מקור