כוכבים שילדו, ילדו ילדים

כוכבים שילדו, ילדו ילדים

השנה החדשה החלה וכמה מהסלבריטאים האהובים עלינו מתכוננים ללדת את התינוקות שלהם בשנת 2023! היו לנו שפע של הודעות הריון בשנה שעברה והכוכבות האלה מוכנות לקבל את פני הילדים הקטנים שלהן.

הת'ר ריי יאנג ו טארק אל מוסא הודיעו שהם מצפים לתינוק מספר 1 יחד באמצעות אינסטגרם ביולי 2022. "הפתעה!!! בייבי אל מוסה מגיע בתחילת 2023!!” הזוג כיתב את ההודעה.

ה מוכר Sunset realtor ו פליפ או פלופ כוכב שיתף את ההפתעה המתוקה שלהם עם צילום תמונות על חוף הים שבו הופיע לראשונה הבייבי-באמפ של הת'ר שכבר גדל. ילדיו של טארק, טיילור ובריידן, אותם הוא חולק עם אשתו לשעבר, כריסטינה הולהיו גם חלק מהאירוע היפה.

הת'ר, שאמורה ללדת מוקדם השנה, סיפרה בעבר סגנון חיים על תוכניות התינוק שלה עם טארק בספטמבר 2021. "אתה יודע, לפני שפגשתי את טארק והילדים, למעשה מעולם לא חשבתי שיהיו לי ילדים", היא הודתה. "הלב שלי היה כזה נפתחה לאפשרות ללדת."

קיבלנו ~מפץ גדול~ של הפתעה באוקטובר 2022 כאשר קיילי קווקו והחבר טום פלפרי הודיעו שהם מצפים לילדם הראשון המשותף. "התינוקת פלפרי מגיעה לשנת 2023. מעבר למבורך ומעל הירח… אני [love] אתה @tommypelphrey !!!

בתור ה אוזרק שחקן ו ה תאוריית המפץ הגדול הכוכבים צופים בסבלנות את הגעתו של צרור השמחה שלהם, הזוג פרסם שפע של תוכן יקר לתינוק. קיילי וטום ניצלו את עונת החגים ותפסו רגעים מחממי לב של משפחתם הגדלה.

בני הזוג נהנו מיום במדבקת דלעת באוקטובר 2022 ושיתפו תמונות מהיום מלא האירועים שלהם. בתמונות, טום ערסל דלעת בזמן שקיילי החזיקה את בטנה הגדלה. כשהתקרב חג המולד, ה דייל השחקנית שיתפה סרטון אינסטגרם שמקשט את עץ חג המולד שלהם בזמן שהיא נראתה מפוארת בשמלה באורך רצפה שוטפת שהתעטפה על בליטה שלה. דבר אחד בטוח, הבת שלהם הולכת להיות כל כך אהובה על ידי הוריה!

המעריצים להוטים לכוכב ניקלודיאון לשעבר קקה פאלמר ללדת את בנה מאוחר יותר השנה עם החבר דריוס ג'קסון. כמו הסמל שהיא, KeKe הכריזה על הריונה במהלכה סאטרדיי נייט לייב הופעת הבכורה של אירוח בדצמבר 2022.

המועמדת לאמי התחילה את המונולוג שלה בהסבר איך היו "כמה שמועות מסתובבות" שהיא רוצה להתייחס אליה.

"אנשים אמרו בתגובות שלי, 'קקה יולדת, קקה בהריון', ואני רוצה לתקן את השיא – אני!" היא פרצה כשפתחה את כפתורי הז'קט שלה כדי להראות את גבשושית התינוק שלה בצורה מאוד ביונסה מחווה גדולה.

הישאר מעודכן כדי לפגוש את התינוקות המפורסמים שנולדו בשנת 2023!

קישור מקור