כוכבים שמתו או מתים מהתוכנית

כוכבים שמתו או מתים מהתוכנית

נעלם מוקדם מדי. לאחר שהוצג לראשונה לצופים על 16 ובהריון כשהתוכנית עלתה לראשונה ב-2009, כמה מבני הנוער שהוצגו המשיכו לככב ב- אמא מתבגרת זִכָּיוֹן. למרבה הצער, חלק מהכוכבים מתו בשנים האחרונות.

בעוד שהצופים יכלו לצפות ברבים מהכוכבים גדלים להורים אוהבים, מעריצי הזכיינית צפו גם בכוכבי הריאליטי מתמודדים עם טרגדיה כאשר יקיריהם נפטרו.

מוות טרגי אחד שנדון בזיכיון הוא פרה אברהםהחבר לשעבר של דרק אנדרווד. הוא מת בתאונת דרכים כשפארה הייתה בהריון עם בתם, סופיה, בשנת 2008. באותה תקופה היא הייתה בעיצומם של הצילומים 16 ובהריון. מאז פטירתו, אמו של אחד מקפידה לשמור על זכרו של דרק בחיים עבור סופיה.

"סופיה בהחלט משתוקקת להכיר את הצד של אביה במשפחה כי פשוט אין לה את אבא שלה", אמרה פארה באופן בלעדי בקשר ביולי 2020 על לוודא שלבתה יש מערכת יחסים עם משפחתו של דרק.

"אני פשוט אסירת תודה שיש לנו כמה ימים ביחד", היא הוסיפה וציינה שהם ביקרו את משפחתו בזמן הראיון. פארה גם פירטה כיצד מברכת את אביו של דרק, ג'רי אנדרווד, הייתה לבתה במהלך הביקור. "עברתי הרבה בתור אמא מתבגרת, אבל אני כל כך אסירת תודה על הצד של אבא של אבא של סופיה במשפחה ועל שאנחנו מסתדרים".

למרות המהומה עם אמו של דרק, סטורמי קלארקבעבר, הראשון אמא נוער OG כוכב אמרה שהיא כל כך אסירת תודה על קשר מיוחד עם הצד האבהי שלו.

בינתיים, כמה מההורים הצעירים שיוצגו בתוכנית נפטרו באופן טרגי מאז שהוצגו בפני חברי הקהל. שני כוכבים שהופיעו בפרקים משלהם של 16 ובהריוןולרי פיירמן וג'ורדן קשמייר, מתו למרבה הצער שנים לאחר שעשו את הופעת הבכורה שלהם בריאליטי.

בנוסף, אמא מתבגרת: צעירה ובהריוןלא כוכב רייצ'ל ביבראחותו של מלורי ביברהאקסית של ליין פרננדס מת בגיל צעיר.

המשך לגלול כדי לראות את כל 16 ובהריון ו אמא מתבגרת כוכבים שמתו במהלך השנים.

קישור מקור