כוכבים שמתו בשנת 2023: מקרי מוות של סלבריטאים השנה

כוכבים שמתו בשנת 2023: מקרי מוות של סלבריטאים השנה

אף פעם לא נשכח. בעוד שנת 2023 התחילה עם זיכרונות נהדרים, נאלצנו לצערנו להיפרד מכמה כוכבים. סלבריטאים שמתו ב-2023 הותירו רושם מתמשך על מעריציהם ועל הוליווד כולה לאורך הקריירה המצליחה שלהם כאמנים, מבצעים ואישי ציבור אחרים. ומותם זעזע את העולם.

השנה החלה בנימה חגיגית לאחר שמתופף מוסט מאוס ג'רמיה גרין הלך לעולמו ב-31 בדצמבר 2022, בעקבות מאבק במחלת הסרטן בשלב 4, כך חשפה אמו, קרול נמטמה, בעבר באמצעות" target="_blank" rel="noopener">פייסבוק ב-25 בדצמבר. להקת הרוק הודיעה על מותו של המוזיקאי בן ה-45 בהצהרת אינסטגרם מעט לפני חצות הלילה בערב השנה החדשה.

"אני לא יודע איך להקל על זה: היום איבדנו את ידידנו היקר ירמיהו", אישרו מודסט מאוס ברשמית שלהם אינסטגרם חֶשְׁבּוֹן. "הוא נשכב לנוח ופשוט התפוגג. הייתי רוצה לומר חבורה של מילים יפות עכשיו, אבל זה פשוט לא הזמן. אלה יבואו מאוחר יותר, ומהרבה אנשים. אנא העריך את כל האהבה שאתה נותן, מקבל, נתת ותקבל. מעל הכל, ירמיהו עסק באהבה. אנחנו אוהבים אותך."

Namatame הודיעה גם על פטירתו של מייסד הלהקה פייסבוקוציין שהוא "הלך בשלווה בשנתו".

"בלב כבד מאוד מכריזות משפחות גרין ונמטמה על פטירתו של בעלן, אביהם, בנם ואחיהם, ירמיהו גרין", כתבה. "ירמיהו, מתופף וחבר מייסד של להקת Modest Mouse שבסיסה ב-Issaquah, הפסיד במאבק האמיץ שלו במחלת הסרטן ב-31 בדצמבר… ירמיהו היה אור לכל כך הרבה. בשלב זה המשפחה מבקשת פרטיות".

לרוע המזל, אייקון מוזיקה אחר מת בבוקר ה-1 בינואר: אניטה פוינטר, זמרת מהאחיות פוינטר. TMZ דיווחה כי האמנית "אני כל כך מתרגשת" נפטרה בביתה מוקפת במשפחתה בעקבות מאבק במחלת הסרטן. היא הייתה בת 74.

פוינטר ואחיותיה בוני פוינטר, יוני פוינטר ו רות פוינטר הקימו את קבוצת הפופ בסוף שנות ה-60, והם מצאו הצלחה בשנות ה-70 עם להיטים כמו "Jump", "Slow Hand" ו-"He's So Shy".

למרות שהם נעלמו, מורשתם של הסלבריטאים האלה תמשיך לחיות.

גלול בגלריה כדי לראות את כל הכוכבים שמתו ב-2023.קישור מקור