ארוסה 90 יום קארה גיירמו נשוי

כוכבים שמתו, חלפו

נעלם אך מעולם לא נשכח! ארוס בן 90 יום מתעד אוהבי מרחקים ארוכים כשהם אורזים את המזוודות ומוותרים על כל מה שיש להם כדי להיות במרחק אלפי קילומטרים עם זה שהם אוהבים. בעוד כמה קשרים רומנטיים מוצאים סוף טוב בסיפורי האהבה שלהם, כוכבי TLC חוו כמה מקרי מוות עצובים בזיכיון, וכללי הנסיעות הבינלאומיים יכולים להיות כאב ראש כשאדם אהוב מת.

בעונה 9 של ארוס ל-90 יום, גיירמו רוז'ר עזב את חייו ברפובליקה הדומיניקנית כדי להתחיל בתהליך ויזה K-1 עם סוכן נדל"ן קארה באס בשרלוטסוויל, וירג'יניה. בעוד שלזוג היו 35 ימים קצרים עד לחתונתם באולם הבירה הגרמני, גיירמו קיבל את החדשות קורעות הלב באמצע הלילה שאחיו חוסה חואקין מת.

באדיבות גיירמו רוז'ר/אינסטגרם

"בחזרה ברפובליקה הדומיניקנית, חוסה חואקין נאלץ לעבור לגור עם אחיו האמצעי בעיר אחרת כדי שיוכלו, כמו, לטפל בו", הסבירה ילידת וירג'יניה על אחיו של בעלה לעתיד בפרק ביוני 2022 של מופע הדגל. "הוא עבר דיאליזה בערך שנה לפני שאושפז, ולכן אני חושב שאמש, הדברים באמת השתנו לרעה ושהם לא חשבו שהוא יצליח".

לרוע המזל, עקב חוקי הוויזה K-1, גיירמו לא יכול היה לעזוב באופן חוקי את ארצות הברית כדי לבקר את אחיו ברפובליקה הדומיניקנית ללא מסמך "שחרור מראש". בלעדיה, אם יעזוב את הארץ בימים שקדמו לנישואיו לקארה, הוא יסתכן בצורך להגיש בקשה חוזרת לקבלת אשרת הארוס שכן היא מאפשרת רק כניסה חד פעמית למדינה.

קורי רת'גבר התמודד עם טרגדיה כשהיה מחוץ לארצות הברית עם שותפו הוותיק, אוולין וילגס, בעונה 1 של ארוס 90 יום: הדרך אחרת. הספין-אוף תיעד את תושב מיל A, וושינגטון, כשהוא מכר את כל חפציו כדי להתחיל חיים עם אוולין, למרות ההיסוסים הגדולים של משפחתו.

"אני מקווה שהם שמחים, אבל אני לא יודע איך הם יסתדרו עם כל ההבדל ביניהם", אמר אביו למצלמות TLC ביוני 2019. "איפה הם רוצים לגור ובמה הם מאמינים ואם הם רוצים כדי להביא ילדים, הם יצטרכו להתפשר".

הארוסה אוולין קורי בת 90 הימים התחתנה
באדיבות אוולין וילגס/אינסטגרם

לרוע המזל, אביו של קורי לא היה שם כדי לראות את חזרתו של בנו מאקוודור כשהוא נפטר מלבלב מודלק, וזה השפיע עמוקות על ארוס בן 90 יום כוכב. "פשוט ישבנו על הספה, ופתאום, הוא סבל מכאבים ממש קשים", תיארה אמו את מותו של בעלה באותה תקופה. "הוא ירד די מהר. הם היו צריכים להחדיר אותו, ולבסוף אמרו לנו שהוא לא יצליח".

"כואב הלב לאבד את אבא שלי", אמר קורי למפיקים.

המשך לגלול כדי לראות את כל ארוס בן 90 יום כוכבים שאיבדנו במהלך השנים.

קישור מקור