כוכבי 'אמא מתבגרת' שעברו ניתוח פלסטי: תמונות של אז ועכשיו

כוכבי 'אמא מתבגרת' שעברו ניתוח פלסטי: תמונות של אז ועכשיו

מהפך מוחלט! אמא מתבגרת כוכבים ישנים וחדשים – כאילו ג'נל אוונס, קיילין לורי, ענבר פורטווד ועוד – יש הפך אמיתי עם המעריצים ונפתח לגבי הליכי הניתוחים הפלסטיים שלהם במהלך השנים.

מבוטוקס לעבודות ציצים ואפילו הרמת ישבן, כוכבי MTV אלה שינו את המראה שלהם לאחר שנכנסו לאור הזרקורים והם לֹא מתבייש להראות את זה. בעוד שחלקם שמרו על פשטות או הכחישו שהם עברו את הסכין לחלוטין, אחרים תיעדו את ביקורם אצל הרופא ברשתות החברתיות. פרה אברהםלאחד, העלה סרטון של זריקות הישבן שלה בטיקטוק ובאינסטגרם באוגוסט 2019. אבל בזמן שהייתה בהסגר ביולי 2020 על רקע מגיפת הקורונה, כוכבת הריאליטי טענה שהיא "הכל טבעית".

בעבר, פארה עברה הליכים רבים, כולל ניתוח אף, הגדלת חזה והתחדשות הנרתיק. בשלב מסוים, היא אפילו בדקה להפוך למנתחת פלסטית בעצמה. "יש הרבה דברים שאני צריך לעשות עם אסתטיקה ולימודים והצללת עבודה", אמר פרח קוסמופוליטי במהלך ראיון ב-2015, וחשפה שהיא תכננה "לחזור אחורה [to school] וללכת לתארים אחרים שלי."

"למזלי, יש לי הרבה חברים והרבה רופאים שאני יכולה לעשות בהם צל עבודה ושאני מאמינה בהם והם מנתחים מובילים", חשפה אז אמו של אחד מהם. "אז אני מאוד נרגש לעשות את זה ובהחלט יש לי את התמיכה."

אמא מתבגרת 2 ג'נל האלומה גם עברה את הסכין לאחר הופעתה בתוכנית הריאליטי, אבל באפריל 2019, אמרה למעריצים שעברו שנים מאז שעשתה משהו. היא קבעה את השיא דרך סטוריז באינסטגרם וחזרה אחרי מבקר האשים אותה בכך שקיבלה "שתלי סנטר ושפתיים". אמא לשלושה השיבה ואמרה לעוקבים שההליך האחרון שקיבלה היה "זריקות שפתיים לפני שלוש שנים".

אַחֵר אמא מתבגרת כוכבים כמו Maci Bookout, צ'יין פלויד, לאה מסר ו בריאנה דה-ז'סוס גם הודו בשיפור המראה שלהם. זה בטוח לומר שהנשים האלה של MTV לא חוששות לשים את הכל בחוץ!

גלול בגלריה שלנו כדי לראות איזה אמא מתבגרת כוכבים פתחו לגבי ניתוח פלסטי או פרוצדורות קוסמטיות.קישור מקור