כוכבי הריאליטי בתשלום הגבוה ביותר: משכורות, שווי נטו חשוף

כוכבי הריאליטי בתשלום הגבוה ביותר: משכורות, שווי נטו חשוף

כוכבי ריאליטי לא מקבלים כסף רק כדי להתקיים. נדרשת די הרבה עבודה מפרכת – שלא לדבר על הביקורת הציבורית המתמדת – כדי ליצור תוכנית ריאליטי להיט. הכוכבים ברשימה זו, כולל קים קרדשיאן ו בתני פרנקלמצאו איכשהו דרך להפוך את האישיות שלהם למיליוני דולרים.

באופן לא מפתיע, רוב מכריע של האנשים ברשימה הזו של כוכבי הריאליטי עם השכר הגבוה ביותר הם בני משפחת קרדשיאן-ג'נר. למרות שהמשפחה מצאה דרכים ליצור הכנסות מחוץ להופעה שלהם, כולל כל דבר, החל מקווי קוסמטיקה ועד אפליקציות משחק על ניווט מהרשימה האלקטרונית לרשימה A, היא עדיין מרוויחה כמות מרשימה של מזומנים מהופעה בטלוויזיה.

בשנת 2017, E! על פי הדיווחים שילמה למשפחה מתחת ל-100 מיליון דולר כדי להאריך את החוזה שלהם לשלוש שנים נוספות, פְּנִימַאי דיווח. זה בטוח לומר שעסקת דיסני של המשפחה שווה אפילו יותר עבורם כדי לקפוץ לרשתות אחרי 20 עונות ב E! לאחר הבכורה הראשונה ב-2007.

"בלב כבד קיבלנו את ההחלטה הקשה כמשפחה להיפרד ממנה מתעדכן עם הקרדשיאנים", כתבה קים באמצעות אינסטגרם בספטמבר 2020. "אחרי מה שיהיו 14 שנים, 20 עונות, מאות פרקים ותוכניות ספין-אוף רבות, אנחנו מודים לכל מי שצפה בנו במשך כל השנים הללו – דרך הזמנים הטובים, התקופות הרעות, האושר, הדמעות ומערכות היחסים והילדים הרבים. לנצח נוקיר את הזיכרונות הנפלאים ואינספור האנשים שפגשנו בדרך".

ההסכם הרב-שנתי החדש של המשפחה זורם בלעדית ב-Hulu בארה"ב ובפלטפורמת הכוכב של דיסני ברחבי העולם.

"Hulu הוא המקום המושלם לתוכנית החדשה שלנו מכיוון שכרגע אתה יכול להתעדכן בכל עונה של מתעדכן עם הקרדשיאנים. הולו מרגישה כמו משפחה והם אימצו מיד את הרעיון של מופע חדש בזרועות כל כך פתוחות ומסבירות פנים". קריס ג'נר אמר במאי 2021. "זה הפרק הבא. בתוכנית החדשה תראו אותנו מתפתחים כמשפחה, המעריצים רוצים שנהיה מי שאנחנו ומרגע אחד, הם הושקעו רגשית בתוכנית שלנו בדיוק כמונו. המעריצים יאהבו לראות אותנו ממשיכים במסע. אני לא יכול להגיד הרבה על מה שיגיע אבל ספוילר, אנחנו הולכים להיראות נפלא וכולם יצפו".

ברור שהכוכבים האלה לא צריכים להופיע יותר בטלוויזיה כדי להבטיח משכורת מוצקה, אבל המעריצים שמחים שהם עושים זאת. המשך לגלול כדי לראות את כוכבי הריאליטי עם השכר הגבוה ביותר.

קישור מקור