כוכבי ערוץ דיסני שנעצרו: מאגשוטים

כוכבי ערוץ דיסני שנעצרו: מאגשוטים

למרות התמונות החורקות שלהם, מספר כוכבי דיסני מצאו את עצמם בצד הלא נכון של החוק. כשאתה גדל באור הזרקורים, כל צרה שאתה מוצא את עצמך בה צפויה להסתיים באינטרנט, יחד עם תמונה לא מחמיאה כנראה.

בעוד שאינם מפורסמים עשויים לחלום על אורח החיים של העשירים והמפורסמים, השחקנים האלה מוחזקים תחת מיקרוסקופ. לפעמים, זה יכול להוביל לתוצאות קשות, שבהן שחקן עשוי לפנות לאלכוהול או לסמים כדי להתמודד.

"כשהייתי ילד, שיחקתי בכמה סרטים", מארה ווילסוןששיחק בסרט דיסני מ-1999 חוות בלונים אבל ידועה בעיקר בזכות תפקידיה ב מטילדה וגברת דאוטפיירכתב עבור סדוק. "בדרך כלל זו הייתה חוויה טובה, אבל כל יום אני שמח שלא הייתי אולסן תאומים מפורסמים. לא הרבה כוכבי ילדים יוצאים מהוליווד בחיים או שפויים, ובכל זמן נתון יש לפחות שלושה כוכבים לשעבר עם התמוטטויות פומביות מאוד".

עם זאת, פשעים אחרים ברשימה זו מזעזעים הרבה יותר מהמועדפים שלך זה כל כך רייבן כוכב מקבל DUI. רשימה זו של כוכבי דיסני מפעילה את מכלול הפשעים – הכל ממעצר במהלך מחאה ועד להריגה.

שחקן מ המכשפים מווברלי פלייס לשאת אקדח טעון לשדה התעופה של LAX היו חדשות מזעזעות לאחר סיום הסדרה. שייע לבוף יש לו גיליון ראפ שנמשך כל הדרך לגיל 9 ב-1996 – לפני שהוא קיבל את התפקיד ב אפילו סטיבנס בשנת 2000. חבר צוות אהוב מ ה חיי סוויטה של ​​זאק וקודי הואשם בהריגה לפני קבלת התפקיד ונידון לחמש שנות מאסר.

רבים מהכוכבים האלה ברשימה למדו מהטעויות שהם עשו כשהיו צעירים יותר (להיטען ב-DUI בגיל 18 יעשה את זה לאדם). עם זאת, אחרים התמודדו עם שנים של צרות, בתוך ומחוץ לכלא או בתוך ומחוץ לגמילה.

זה בקשר ואתה קורא את כוכבי ערוץ דיסני שנעצרו. המשך לגלול כדי לקרוא עוד.

קישור מקור