כוכבי ריאליטי לשעבר שעובדים עכשיו בעבודות רגילות

כוכבי ריאליטי לשעבר שעובדים עכשיו בעבודות רגילות

כוכבי ריאליטי, הם בדיוק כמונו! בעוד שאנשי טלוויזיה רבים הצליחו להפוך את תפקידיהם בטלוויזיה לקריירה של בדרנים או משפיענים, אחרים החליטו לעבוד בעבודות רגילות בעקבות זמנם באור הזרקורים.

למשל, שניהם קייט גוסלין ובעלה לשעבר ג'ון גוסלין בחרו לעבוד בעבודות רגילות כאשר ההצגה ארוכת השנים שלהם ג'ון וקייט פלוס 8 הסתיים באפריל 2017. לאחר סיום תוכנית ה-TLC שלהם – שזכתה לה מחדש קייט פלוס 8 בשנת 2010 לאחר גירושיהם בשנת 2009 – שני ההורים בחרו לעבוד בעבודות רגילות כדי להסתדר.

בינתיים, כוכבים רבים מ הרווק הזכיינית יצרה פלטפורמה במהלך התוכניות ומצאה הצלחה כמשפיעים. כמה מהמתמודדים יצאו לתוכניות ריאליטי היכרויות כדי למצוא אהבה, אבל בסופו של דבר עזבו עם קהל מעריצים שמתורגם ליותר ממיליון עוקבים באינסטגרם וקריירה חדשה.

עם זאת, לא כל כוכבי Bachelor Nation בחרו להמשיך בקריירה כמשפיעים. למשל, לשעבר בוגר תואר ראשון עוֹפֶרֶת שון לואו בחרה לעבוד בעבודה מסורתית יותר, בעוד אריה לויידיק ג'וניור. המשיך לעבוד כנהג מרוצים.

עוד איש טלוויזיה שעזב את עולם הריאליטי ומעולם לא הסתכל לאחור היה הגבעות כוכב לורן קונרד. ילידת קליפורניה הייתה כל כך אהובה במהלך תפקידה ב-MTV לגונה ביץ' שהיא לוהקה על הספין-אוף הגבעותאם כי בסופו של דבר היא בחרה להשאיר את חייה באור הזרקורים מאחור ולהקים עסק משלה.

בפברואר 2022, לורן דיברה בגילוי לב מדוע היא לעולם לא תחזור לטלוויזיה הריאליטי. "אני לא הולך לעשות את זה, אבל אני מעריך את זה [fans want it,]" היא אמרה בידור הערב. "למען האמת, סדרי העדיפויות שלי השתנו. המשפחה שלי מספר אחת וצריך הרבה כדי להיות בטלוויזיה בריאליטי. זה דורש הרבה מבחינה רגשית".

"זו התחייבות רבה בזמן ועשיתי את זה ממש הרבה זמן ואני כל כך אסיר תודה על הזמן שלי בטלוויזיה, אבל אני עכשיו במקום שבו בין המשפחה שלי לקריירה שלי, יש לי די צלחת מלאה אז אני לא מחפש להוסיף שום דבר," הוסיפה לורן.

המשיכו לגלול כדי ללמוד אילו כוכבי ריאליטי לשעבר עובדים כעת בעבודות רגילות.

קישור מקור