כוכבי '90 יום ארוס' בחג ההודיה 2022: תאילנדים, טיפאני, עוד

כוכבי '90 יום ארוס' בחג ההודיה 2022: תאילנדים, טיפאני, עוד

לזלול, לזלול! יחד עם משפחות רבות אחרות בארצות הברית, ארוס בן 90 יום כוכבים מתכוננים לחגוג את חג ההודיה 2022 ביום חמישי, 24 בנובמבר. בקשר שוחח באופן בלעדי עם אהובי מעריצים כמו טיפאני פרנקו, תאילנדים רמון ו פטריק מנדס, ורוניקה רודריגז ועוד כוכבים, והם התעללו על התוכניות שלהם להתאסף סביב השולחן כדי ליהנות מאוכל, משקאות ומזמן איכות עם החברים והמשפחה שלהם ביום טורקיה 2022.

כפי שמעריצי TLC יודעים, הנחת היסוד של התוכנית עוקבת אחר זוגות המורכבים מאמריקאי אחד וזר אחד שמתאהבים ונמצאים במערכות יחסים למרחקים ארוכים. בני הזוג מאורסים בדרך כלל וביקשו את אשרת K-1, המאפשרת לבן/בת הזוג של אזרח ארצות הברית להיכנס באופן חוקי למדינה בתנאי שבני הזוג יתחתנו תוך 90 יום מהגעת הזר.

מכיוון שהזרים בתוכנית משאירים הכל מאחור במדינות מולדתם כדי להיות עם אלה שהם אוהבים בארה"ב, זו תהיה הפעם הראשונה שהם חוגגים את חג ההודיה מכיוון שזה בעיקר חג בצפון אמריקה. מדינות כמו קנדה, גרמניה וגרנדה אמנם חוגגות גרסה של חג ההודיה, אבל הצפון אמריקאים חוגגים כל יום חמישי הרביעי בנובמבר, המנציח את חג הקציר של 1621 שחולק על ידי הצליינים בפלימות', מסצ'וסטס ושבט הילידים Wampanoag.

זיכיון הלהיטים של TLC ידוע בקאסט המגוון שלה מבחינה אתנית וכולל כוכבים מכמה מדינות כמו ברזיל, אוקראינה, פיליפינים, קולומביה, אנגליה, ניגריה, אקוודור, דרום אפריקה ועוד. הווארד לי, הנשיא והמנהל הכללי של TLC, השיק את הזיכיון ב-2014 והוא חשף בעבר כי הוא חושב שהגיוון של התוכנית הוא מה שמייחד אותה מתוכניות ריאליטי אחרות.

"אני לא חושב שצופים אי פעם ראו את המגוון העצום הזה של תרבויות מצטלבות עם אמריקאים בעבר", אמר לי הוליווד ריפורטר בנובמבר 2019. "יש מישהו מכל מדינה שהיה בסדרה הזו. אני גאה בכל הגיוון בסדרה הזו וברשת”.

חג ההודיה הוא זמן עבור רבים מחברי הארגון ארוס בן 90 יום יקום – הכולל את הספינאופים ארוס 90 יום: באושר ועושר?, ארוס 90 יום: לפני 90 הימים, ארוס 90 יום: הדרך אחרת, 90 יום: חיי הרווקות, ארוס 90 יום: שיחת כרית ועוד – לחלוק את מסורות החג שלהם עם יקיריהם!

המשך לגלול למטה כדי לגלות איך אתה מועדף ארוס בן 90 יום כוכבים חוגגים את חג ההודיה 2022!

קישור מקור