כוכבי '90 יום ארוס' חוגגים את חג המולד 2022: תמונות

כוכבי '90 יום ארוס' חוגגים את חג המולד 2022: תמונות

אמנם לא כולם ארוס בן 90 יום כוכבים עשויים להיות בית לחגים, זה לא מונע מהם לחגוג פחות!

עם צמיחת המשפחות מגיעות מסורות חדשות ואהובות ארוס בן 90 יום בוגרים דוד טובובסקי ו אנני טובורובסקי מתחילים את עצמם השנה כשהם חוגגים בפעם הראשונה בביתם החדש באריזונה.

בקשר אישר בעבר במאי 2022 כי הבוגרים של TLC רכשו בית עירוני בשווי 550,000 דולר בפונטיין הילס. בני הזוג העונה ה-5 התפנקו בחגיגות החג בכל הנוגע לחלל החדש שלהם והוציאו זר מעוטר צבעוני שעטף במורד גרם המדרגות הארוך של הבית. ה ארוס 90 יום: באושר ועושר? בוגרים גם הראו את העץ גדוש השלג שלהם, כשהם מעלים אותו בזהירות עם קשת אדומה.

"עץ חג המולד הראשון בביתנו החדש", שיתף יליד תאילנד בפוסט מדצמבר 2022.

גם לבלות את החגים כבעלי בתים בפעם הראשונה הם כוכבי עונה 8 ברנדון גיבס ו ג'וליה טרובקינה. מצב חייהם של ברנדון וג'וליה היה נקודת מחלוקת מרכזית בין בני הזוג להוריו של ברנדון במהלך הסדרה הארוכה. לאחר שעברו לדירה משלהם, בני הזוג לקחו את זה צעד אחד קדימה לאחר שהודיעו שהם רכשו בית משלהם בנובמבר 2022.

"אין כמו בבית. ובכן, אחת החדשות, קנינו את הבית הראשון שלנו", שיתפו בני הזוג בהצהרה באמצעות אינסטגרם. "זהו שלב חדש בחיים שלנו, מעניין ולא ידוע לנו".

עם זאת, הסכסוך בעבר לא מונע מבני הזוג להיפגש עם הוריו של ברנדון מכיוון שהם נמצאים במרחק של רק שעתיים נסיעה קצרות משם. בזמן שמקשטים את עץ חג המולד עם אמו של ברנדון, בטי גיבסג'וליה הכינה סליל אינסטגרם חגיגי כשהיא התבדחה על שכחת מילים בשפה האנגלית.

"אהובה! תביא לי עוד זר בבקשה", נראית בטי שואלת את כלתה בווידאו קליפ.

בסנכרן את הקליפ ל"עדיין לא יודע את השם שלי" של הקריין הפופולרי של לברינת', ג'וליה כתבה את הפוסט, "האם זה קורה לך כשאתה שוכח שמות? אני כל הזמן."

2021 היה חג המולד השני של ג'וליה בארצות הברית והיא רצה להגיע בקשר שהיא תכננה לבלות את זה עם ברנדון והכלב שלה סימבה.

"אנחנו מתכננים לחגוג את חג המולד עם ברנדון וסימבה בדירה שלנו", הסביר יליד רוסיה דצמבר האחרון. "לאחר מכן נלך לארוחת צהריים של החווה של ההורים כשנפתור נושאים חשובים ונדון בתוכניות לעתיד הקרוב. לקראת השנה החדשה, אנחנו רוצים לנסוע יחד לניו יורק מכיוון שהסרט האהוב עליי לשנה החדשה הוא Home Alone. ואני רוצה לבקר בניו יורק לקראת השנה החדשה ב-31 בדצמבר."

המשיכו לגלול כדי לראות את כוכבי הארוס האהובים עליכם 90 יום חוגגים את החגים!

קישור מקור