כוכבי '90 יום ארוס' מי הם בעלי בתים: בתים, בתים

כוכבי '90 יום ארוס' מי הם בעלי בתים: בתים, בתים

בעלי בתים גאים! בעוד כמה מהזוגות הופיעו ארוס בן 90 יום לא הצליחו למצוא את מאושריהם, אחרים הצליחו לגרום לאהבתם להימשך. בנוסף לקשור, כמה מכוכבי התוכנית עשו את הצעד הבא במערכות היחסים שלהם על ידי הפיכתם לבעלי בתים ביחד.

זוג אחד שהביס את הסיכויים והצליח לשמור על מערכת היחסים שלהם הוא פטריק מנדס ו תאי רמון.

ה בני הזוג רכשו נכס בשטח של 1,907 מ"ר בהנדרסון, נבאדה. הבית כולל מטבח מרווח, חללי בילוי גדולים בפנים ובחוץ, כמו גם תוספות יוקרה כמו פאנלים סולאריים ובריכה נוצצת. בינתיים, החלק העליון של תאייס ופטריקהבית של מתגאה בסוויטה ראשית ובחדר רחצה גדול המעוטר בכיורים שלו ושלה.

לפני בקשר אישר את הרכישה, גילה פטריק בפניו מגזין וגאס שהם עברו לנבאדה ב"ניסוי באפריל" והפכו רשמית לבעלי בתים ב-5 ביולי.

"הרגשתי קצת אשמה שלקחתי את תאייס ממקום אחד למקום אחר. אני חושב שהמהלך עצמו שיפר את מערכת היחסים שלנו", אמר כוכב הריאליטי לפרסום. "[I am from here but] כשהיינו כאן לשהייה קצרה [and] יוצאים למועדונים, אני חושב שהתפיסה היא שאם תעבור לכאן, אלה יהיו החיים שלך. הייתי חייב שהיא תאמין שאנחנו יכולים לחיות כאן".

פטריק הסביר שאשתו צריכה לקבל את ההחלטה הסופית, ושיתפה בילוי ספציפי שגרם לתאייס להאמין שנבאדה היא המקום הנכון עבורם להתיישב. "כשהיינו בהשכרה לטווח קצר במשך שלושה חודשים, בערך שישה שבועות בערך, היינו בקוסטקו [where] היא העלתה שעדיף לחיות כאן", ה מפתח גוף לשעבר נזכר.

"כאן יש לנו יותר אנשים שיתמכו בנו", יליד ברזיל, שנמצא כרגע בהריון עם ילדם הראשון, הוספה תוך כדי חשיפת תאריך היעד שלה בנובמבר. "בדאלאס יש לי רק שני חברים ולפטריק אין אף אחד שם. יש לנו כאן שלוש חברות בהריון".

המשך לגלול כדי לגלות איזה ארוס ל-90 יוםה כוכבים הפכו לבעלי בתים לאחר הופעת הבכורה שלהם בתוכנית הריאליטי.

קישור מקור