רגעי הארוס המטורפים ביותר של 90 הימים

כוכבי '90 יום ארוס' שנפתחו לגבי ניתוח פלסטי ופרוצדורות קוסמטיות

אין בושה במשחק שלהם! מעריצים אוהבים את זה כשהכוכבים האהובים עליהם שומרים על זה אמיתי לגבי הליכי ניתוח פלסטי הם עשו. אחרי שעשה סנסציה בתוכנית ארוס בן 90 יוםכמה מאנשי הטלוויזיה הבולטים שברו את שתיקתם לגבי שיפור המראה שלהם, ואנשים לא יכלו שלא להעריך את היושר שלהם.

ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? אלום לריסה דוס סנטוס לימה הראתה את האף החדש שלה בתמונות סלפי מדהימות ב-16 ביוני יחד עם הודעה על ביטחון עצמי. "אישה מצליחה היא אחת שיכולה לבנות בסיס איתן עם לבנים שאחרים זרקו עליה", כתבה.

בזמן ששוחחה עם כמה מהמעריצים שלה באינסטגרם, הכוכבת חשפה שהיא תעשה מתיחת בטן "בקרוב" ומצפה לראות את התוצאות.

הפצצה הברונטית אפילו פתחה על השינוי והירידה במשקל שלה בפרק של יוני 2020 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? "עשיתי תחת כדי להגדיל את זה. עשיתי בוטוקס. עשיתי את האף שלי. עשיתי את השפתיים שלי. עשיתי את עצמות הלחיים שלי. עשיתי את הסנטר שלי", היא הודיעה לצופים. "אני אישה חדשה ואני מרגישה מאוד מאושרת".

והיא בהחלט לא היחידה! אנפיסה נאוה (לבית ארצ'יפצ'נקו) היה פתוח גם לגבי כניסה מתחת לסכין. במהלך שאלות ותשובות באינסטגרם, המאמנת האישית המוסמכת שיתפה פרטים נוספים על שתלי החזה שלה.

"[They are] הקרנה מתונה בצורת 400 סמ"ק בצורה אנטומית. Natrelle style 410 עשה אותם ברוסיה", כתבה איש הטלוויזיה על הגודל והצורה שבה בחרה באותה תקופה.

היא גם הודתה שעברה ניתוחי אף מרובים, ושוחחה עליהם בוולוג ששיתפה לה בעבר ערוץ יוטיוב מספרת על חוויותיה בניתוחים פלסטיים וכן באינסטגרם. בוולוג, אנפיסה שיתפה שהציקו לה בגודל האף שלה בחטיבת הביניים, ואמרה שהיא "התקבעה ברעיון שאני רוצה ניתוח אף", בגיל 16 כשהיא נזקקה לייעוץ רפואי עקב בעיות נשימה .

ילידת מוסקבה, רוסיה, שיתפה מאוחר יותר תמונה שלה באמצעות סטוריז באינסטגרם כשסרט ניתוח מכסה את אפה. הכיתוב היה "הסיבה האמיתית שאני בפנים [Turkey]", עם דגל טורקיה ואימוג'י לשון בחוץ, רומז שהיא נסעה לטורקיה להליך על אפה.

אנג'לה דים אפילו תיעדה את הליכי הניתוח הקוסמטי שלה לאחר הסרת ההסגר בג'ורג'יה על רקע התפרצות נגיף הקורונה. הכוכב ביקר ד"ר רייט ג'ונס ביוני 2020 והוא עשה זאת בוטוקס וחומרי מילוי תמורת 3,000 דולר. "אחרי ההזמנה הארוכה הזו בבית, בהחלט הייתי מוכן לתיקון הבוטוקס שלי!" היא שיתפה.

כמה גדולות משכורות כוכבי הריאליטי? ג'ייסון טרטיק מפרק את זה עם עורכי Us Weekly.

אנג'לה הסבירה בעבר את הסיבות שלה לנסות את זה במהלך העונה השלישית של לפני 90 הימיםחושפת שהיא רצתה "להיראות רעננה" ו"צעירה יותר".

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות את ארוס בן 90 יום כוכבים שהיו פתוחים לגבי הליכי הניתוח הפלסטי שלהם.

קישור מקור