כוכבת 'ג'רזי שור' בתו של פאולי ד': הכירו את אמבלה

היא נהיית כל כך גדולה! DJ Pauly D (שם אמיתי: Paul D. DelVecchio Jr.) חשף לראשונה שיש לו בת באוקטובר 2013 – ומאז, מעריצים זכו לראות אותה גדלה. ה חוף ג'רזי הכוכב הציג רשמית לעוקביו את הבת אמבלה סופיה בינואר 2014, ושיתף תמונה כשהם שיחקו להעמיד פנים עם ערכת תה מפלסטיק. במהלך השנים, הוא המשיך לחלוק עדכונים על מצבה.

"אני גאה שאני אבא," אמר פאולי לראשונה TMZ כשהחדשות התפרסמו ב-2013. "אני נרגש לצאת לחלק החדש הזה של חיי".

כוכב MTV ואמה של בתו, אישה בשם אמנדה מרקרט, נפגש בלאס וגאס והצליח. בני הזוג חלקו עמדת לילה אחד לפני שהלכו לדרכם – ורק מאוחר יותר גילתה אמנדה שהם יהפכו להורים. לאחר שקיבלה את פניה של בתה במאי 2013, היא פרסמה את החדשות לפאולי.

למרות שטלוויזיה הריאליטי היא חלק גדול מחייו של אביה, אמבלה עדיין לא נכנסה לאור הזרקורים. באביב 2019, לעומת זאת, אביה אכן פתח על מערכת היחסים שלהם במהלך פרק של ירי כפול באהבה. אם הוא קיווה למצוא את The One בתוכנית ההיכרויות שהוא שיתף עם BFF ויני גואדגנינו, הוא רצה להיות פתוח לגבי העובדה שכבר הייתה לפחות בחורה אחת שבבעלותה לבו. אבל זה לא אומר שהוא מוכן להציג את בתו לכוכבי הריאליטי. במקום זאת, הוא הביא שחקן ילד לתוכנית כדי לדרג את תחומי האהבה שלו ולראות איך הם התמודדו עם זה.

זה נשמע שהטריק יהיה ממש בסמטה של ​​אמבלה האמיתית. "היא המיני-אני שלי. אני מסתכל עליה, ואני רואה את עצמי – איך שהיא מתנהגת והכל", אמר הלאה חי עם קלי וריאן באפריל 2019. "היא גם אלופת מלחמת מתיחות. היא מתיחה לי, היא מסתירה את הטלפון שלי".

באדיבות מיס אמנדה לין/אינסטגרם

היא גם הולכת בדרכו של אביה בדרכים אחרות. "היא יודעת שאני תקליטן, היא יודעת שיש לי את הקהל העצום הזה ואני משפיעה מאוד והיא יודעת איזה [influencer] הוא," הסביר פאולי Us Weekly במאי 2019. "היא קוראת לי מפורסמת כשאני נוסע לשדה התעופה. … אנשים צועקים את השם שלי והיא רואה את זה. … אני אומר לה שאני משתמש בזה לטוב, כדי להביא למודעות [important] סיבות."

זה לא אומר שאמבלה תעשה את הופעת הבכורה שלה בריאליטי בטלוויזיה בקרוב. לעת עתה, האב מנסה להגן עליה מאור הזרקורים. "היא יודעת [about Jersey Shore]אבל אסור לה לצפות בזה", אמר קלי ריפה ו ריאן סיקרסט. "זה קצת מסוכן מדי."

בעוד פאולי D ממשיך להעסיק את עצמו הרבה בקריירת הדיג'יי שלו, נראה שבתו נמצאת בידיים מצוינות עם אמה. אמנדה משתפת מדי פעם עדכונים בהשתתפות אמבלה, שמראה בדיוק כמה היא זכתה להיות.

איך נראית אמבלה בימים אלה? בדוק את הגלריה למטה כדי לראות אותה גדלה.

קישור מקור