כוכבת 'LPBW' איימי רולוף אומרת שהקרב של זאק ומאט הוא 'עצוב'

קרב חוות. איימי רולוף גילתה שבנה זאק רולוף ובעל לשעבר מאט רולוףהמחלוקת של החווה המשפחתית אינה חדשות מזעזעות עבורה.

במהלך הצצה לבכורה של עונה 23 של אנשים קטנים, עולם גדול, המאטריארך, בת 57, הסבירה כיצד הייתה מודעת לנפילתו של האב והבן על החווה ולא "הופתעה" מהחדשות.

"אני יודעת את זה, אתה יודע, מאט וזאק לא מדברים אחד עם השני, באמת", אמרה בקליפ באינסטגרם שפרסמה TLC ביום שני, 16 במאי. "אני לא רוצה להיות באמצע בין שניים מהם, אבל אני חושב שהיה נחמד לזאק היה מקבל את החווה."

זאק, בן 31, גילה שהוא "נעלב" מכך שאביו דחה את הצעתו לרכוש את הנכס, בקטע שהגיע לידיו בידור הערב.

באדיבות איימי רולוף/אינסטגרם

אישיות הריאליטי הסבירה שהוא ואשתו, טורי רולוףרוצים לעבור לבית מגורים בו הם יכולים לגדל את שלושת ילדיהם, ג'קסון, 4, לילה, 2 וג'ושיה לוק, לצמיתות וחשבו שהאחוזה המשפחתית היא המקום המושלם לעשות בדיוק את זה.

"אני ואבא שלי דיברנו הרבה במהלך הקיץ על איך זה ייראה", אמר זאק. "אבא שלי בהחלט עודד את השיחה," הוא המשיך.

"אז, לבסוף, אני ואבא שלי החלטנו לעשות פגישה, אז קארין [Chandler] וטורי באו גם הם לעזור לתהליך, אבל הדברים לא הלכו כשורה. זה היה גרוע."

זאק הסביר שהוא בעיקר רצה לרכוש את הקצה הצפוני של החווה המשתרעת על פני 30 דונם כי זה האזור שבו גדל. "בצד הצפוני יש את החלקים האהובים עלי בחווה, כמו שג'קסון ואני מאוד אוהבים לשחק ביער, בנחל אזור, הבריכה," הוא אמר. "אתה יודע, זה חלק מהקטעים האהובים עלינו."

מאט, בן 60, הודיע ​​ביום חמישי, 12 במאי, כי הוא מוכר את חוות רולוף, בטענה שהוצאת הנכס למכירה מורטת עצבים. "זה קצת מפחיד אבל בעיקר מרגש… זה הזמן להתקדם לעונה הבאה של החיים", נכתב בכיתוב האינסטגרם שלו.

"אני אוהבת את המשפחה שלי, אז זה רק מקשה", אמרה. "אני מקווה שבכל מה שיקרה שאפשר יהיה לפתור דברים בסופו של דבר", המשיכה.

"בינתיים, זה מה שזה וזה די עצוב."

קישור מקור