כל הפעמים שכוכבי 'LPBW' הגנו על עצמם

כל הפעמים שכוכבי 'LPBW' הגנו על עצמם

אל תתעסקו עם הרולופים! הכוכבים של אנשים קטנים, עולם גדול אוהבים למחוא כפיים לשונאים בכל סיכוי שיש להם, ואנחנו לא יכולים להגיד שאנחנו מאשימים אותם. במהלך השנים, טרולים המציאו שמועות – הכל מאירוסים ועד הריונות – והטיחו אותם על הדרך שבה הם מורים לילדים שלהם. אֲנָחָה.

טורי רולוףמי נשוי לו איימי רולוף ו מאט רולוףהבן של זך רולוף, אינו זר למחוא כפיים בחזרה לאמא-שמרים. ביולי 2020, היא שיתפה מסר חזק מאוד לכל הטרולים והשונאים שמפציצים את התגובות של הפוסטים שלה באינסטגרם בביקורת על האופן שבו היא הורים לילדים של בני הזוג, ג'קסון ולילה.

"אני לא אחראית ללמד את העולם שום דבר על גמדות או מגפה או כל נושא גלובלי אחר", היא כתוב תמונה מתוקה שלה עם הילדים שלה. "עם זאת, זו הזכות שלי להיות לי פלטפורמה שבה אני יכול לחלוק מידע על דברים שחשובים לי כמו גמדות או מגיפה או נושאים גלובליים אחרים."

היא המשיכה והסבירה שהיא לא קיבלה החלטה מודעת לככב בסדרת ריאליטי כשהיא התאהבה בזאק, שמשפחתו כיכבה ב-TLC's LPBW מאז 2006. "הכל בא איתו ועם המשפחה שלנו ואני מרגיש שעשיתי עבודה טובה להיות הכי טוב שאני יכול להיות", המשיך המורה לשעבר בבית הספר.

"אני לא חייב לך כלום. אתה לא הבעלים של אותי. אתה לא יכול לתמרן אותי. זה האינסטגרם שלי ואני יכול לבחור מה אני רוצה לשתף", הוסיפה טורי". אם זה לא מתאים לך… אני מצטער. זה לא התפקיד שלי לשנות את דעתך. [peace sign emoji]."

בעוד שטורי עשויה להיות אחת הבוטות בצוות השחקנים בכל הנוגע לטרולים המקוונים, שאר בני משפחתה המפורסמים – כמו ג'רמי רולוףאשתו של, אודרי רולוף – ידוע גם כמי שמעמידים שונא או שניים במקומם. בפעם הבאה, אולי כדאי שתחשוב פעמיים לפני שתשתחרר בתגובות. רוב הסיכויים שמישהו יקרא לך לצאת!

המשיכו לגלול כדי לראות את כל הפעמים שהמשפחה המפורסמת הגיבה למעריצים, אה, אויבים באינטרנט.קישור מקור