כמה גבוהים בראד, הילדים של אנג'לינה?  גבהים של שילה ועוד

כמה גבוהים בראד, הילדים של אנג'לינה? גבהים של שילה ועוד

שחקנים בראד פיט ו אנג'לינה ג'ולי הם הורים לשישה ילדים – מדוקס, פאקס, זהרה, שילה ותאומים ויויאן ונוקס. הילדים שלהם נעים לא מעט בגודלם, והם משתנים משנה לשנה בציבור.

בראד עומד בסביבות 5 רגל-11, בעוד שלאנג'לינה יש מסגרת גבוהה ב-5 רגל-7, כך שזה לא מפתיע שנראה שלשילה יש את הקומה של אמה. בעוד שהנערה בהחלט דומה לשני הוריה המפורסמים, לכל ילדיהם של בראד ואנג'לינה יש סיפורי לידה ייחודיים.

אנג'לינה אימצה את מדוקס כתינוקת ב-2002 בזמן שהייתה בצילומים בקמבודיה לארה קרופט: טומב ריידר. השחקנית אמרה שהיא ידעה כמעט מיד שהיא נועדה למצוא את הילד שלה במהלך נסיעתה לדרום מזרח אסיה.

"בשנת 2001, הייתי בתוכנית בית ספרית בסמלוט שיחקתי בלוקים על הרצפה עם ילד קטן, וכבר ברור כשמש, חשבתי, 'הבן שלי כאן'", סיפרה. ווג הודו. "כמה חודשים לאחר מכן, פגשתי את התינוק Mad בבית יתומים. אני לא יכול להסביר את זה – וכן [I] אני לא אחד שמאמין במסרים או באמונות טפלות – אבל זה היה פשוט אמיתי וברור".

ה Maleficent השחקנית החלה את מערכת היחסים שלה עם בראד בשנת 2004 בזמן צילומי הסרט שלהם "מר וגברת סמית". זמן קצר לאחר מכן, אנג'לינה אימצה את הבת זהרה בשנת 2005 מאתיופיה כאשר התינוק היה בן 6 חודשים. פאקס אומץ מווייטנאם כשהיה בן 3.

"אתם יכולים לדמיין איזה אומץ צריך להיות בכל הסביבה החדשה, עם אנשים חדשים ושפה חדשה", מלח סיפרה שחקנית אֲנָשִׁים בזמן. "הוא חזק מאוד."

בנוסף לילדיהם המאומצים, בראד ואנג'לינה קיבלו את פניהם ילד ביולוגי ראשון, הבת שילה, בשנת 2006. יליד לוס אנג'לס ילדה במרפאה פרטית בעיירת הנופש וולוויס ביי בנמיביה. באותו זמן, בראד כינה את הגעתו של שילה "שלווה באמת".

שנתיים לאחר מכן, ב-2008, ילדה אנג'י את התאומים של בני הזוג, בנם נוקס ובתם ויויאן, בניס, צרפת.

בזמן שכל ילדיהם בילו לא מעט מחייהם בכדורסל, בני הזוג ההוליוודיים לשעבר הורידו שורשים בלוס אנג'לס למען משמורת וביקורים בעקבות הגשת הגירושים שלהם ב-2016.

בעוד הילדים של אנג'לינה ובראד נולדו בכל העולם, ה ילדה, הפריע השחקנית אמרה שהיא מוצאת דרך להתחבר לכל ילדיה.

"כל אחת מהן היא דרך יפה להפוך למשפחה. מה שחשוב הוא לדבר בפתיחות על כל זה ולשתף. 'אימוץ' ו'בית יתומים' הן מילים חיוביות בבית שלנו", אמרה ווג הודו. "עם הילדים המאומצים שלי, אני לא יכולה לדבר על הריון, אבל אני מדברת בפירוט רב ובאהבה על המסע למצוא אותם ואיך זה היה להיראות בעיניהם בפעם הראשונה".

ה מלח הכוכבת פרצה שהיא "ברוכה מאוד" והרגישה "אסירת תודה" על כך שהיקום "אפשר" לה להיות אמא שלהם.

"כל הילדים המאומצים מגיעים עם תעלומה יפהפיה של עולם שפוגש את שלך. כשהם מגזע אחר ומארץ זרה, המסתורין הזה, המתנה הזאת, כל כך מלא", המשיכה. "מבחינתם, אסור להם לאבד קשר עם המקום שממנו הגיעו. יש להם שורשים שאין לך. תכבד אותם. למד מהם. זה המסע הכי מדהים לחלוק. הם לא נכנסים לעולמך, אתם נכנסים זה לעולמות של זה”.

המשיכו לגלול כדי לראות את הגובה של הילדים של בראד ואנג'לינה.

קישור מקור