כמה גבוהים כוכבי TLC?

נשות אחות כוכבים מרי בראון, כריסטין בראון, ג'נל בראון ו רובין בראון מפארים את המסך הקטן מאז עלתה לראשונה תוכנית הריאליטי הפופולרית ב-2010, ובעוד המעריצים יודעים את כל הפרטים הקטנים בחייו של ה-Brown, רבים היו סקרנים לגבי הגובה של כוכבי הסדרה ארוכת השנים. המשיכו לקרוא כדי לגלות את הגובה שלהם.

גובה מרי בראון: כמה גבוה בעל האורחן של ליזי?

מרי עומד על 5 רגל-7, על פי דיווחים רבים.

הבעלים של ה-Lizzi's Heritage Inn היה הראשון שהתחתן קודי בראוןקשרו את הקשר בשנת 1990. הזוג התגרש כחוק בשנת 2014 כדי שיליד ויומינג יוכל להינשא באופן חוקי עם רובין ולאמץ את שלושת ילדיה ממערכת יחסים קודמת, אך הם נשארו נשואים רוחנית עד מאשר את הפיצול שלהם בינואר 2023.

"אחרי יותר מעשור של עבודה על מערכת היחסים שלנו בדרכים הייחודיות שלנו, קיבלנו את ההחלטה לסיים לצמיתות את יחסי הנישואים שלנו", כתבו הלהבות לשעבר בהצהרה משותפת שפורסמה באינסטגרם.

כריסטין בראון גובה: כמה גבוהה אמא ​​לשישה?

כמו נשות אחותה לשעבר, ה בישול עם רק כריסטין על פי הדיווחים, גובהו של הכוכב בסביבות 5 רגל-7.

המעריצים ראו את הדרמה שהובילה לפרידתם של כריסטין וקודי במהלך העונה ה-16 של נשות אחותבעוד שעונה 17 של סדרת TLC הראתה את ההשלכות של הפרידה שלהם בנובמבר 2021עליה הכריזה האם לשישה בהצהרה באמצעות אינסטגרם.

ג'נל בראון גובה: כמה גבוהה היא?

לפי הדיווחים, השגריר של Plexus עומד בין 5 רגל ל-6 רגל ל-5 רגל 7, לכל שקעים מרובים.

באדיבות ג'נל בראון/אינסטגרם

בקשר פרסמה את החדשות באופן בלעדי בדצמבר 2022 שג'אנל עזבה את קודי לאחר כמעט 30 שנות נישואים רוחניים. במהלך חלק שלישי של נשות אחיות: אחת על אחת לספר-כל ששודר בינואר 2023, אמא לשישה חשפה את זה היא "ממש מאושרת" לאחר סיום מערכת היחסים שלה עם הפטריארך הפוליגמי.

"אני לא מחכה לו. די התאבלתי על כך שהחלק הזה מהחיים שלנו נעלם", הסבירה ג'אנל במהלך ראיון פרטי, וציינה שהיא וקודי היו פרודים במשך "חודשים" באותו שלב. "לא נשבר לי הלב. זה לא שובר את הלב עבורי כמו עבור כריסטין [Brown]. פשוט התאבלתי שהחיים האלה נעלמו. הייתה לנו ריצה נהדרת".

רובין בראון גובה: כמה גבוהה אשתו היחידה של קודי?

רובין – שהיא אשתו היחידה שנותרה קודי לאחר שלושת נישואיו הכושלים עם כריסטין, ג'אנל ומרי – נראית הנמוכה מבין הנשים, ועומדת בסביבות 5 רגל-6.

ג'אנל, כריסטין, קודי, מרי, רובין בראון
ארלין ריצ'י/שטרסטוק

בזמן שהשתתפו באירוע בהארד רוק בלאס וגאס לרגל יום השנה ה-25 של המלון באוקטובר 2015, כוכבי TLC הצטלמו יחד לצילום שטיח אדום, שמראה עד כמה הנשים דומות בגובהן.

קודי בראון גובה: כמה גבוה כוכבת 'נשות האחיות'?

קודי הוא הגבוה מבין החבורה, עומד בסביבות 5 רגל-11. למרות שהאקסית כריסטין אמרה שהיא לא חושבת שאיש העסקים יחפש אישה חדשה אחרי ששלוש מארבע מערכות היחסים שלו יסתיימו, מקור סיפר בעבר בקשר שאב ל-18 "בהחלט מחפש באופן פעיל" אישה חדשה להוסיף לתערובת.

"הוא פוליגמיסט גאה, זה אורח החיים שהוא רגיל אליו ובמוחו", הסביר המקורב והוסיף כי הוא לא יהיה "מאושר" מנישואים מונוגמיים לרובין – שפעם אמרה שהיא רוצה רק נישואי רבים עם קודי. .

המשיך המקורב, "קודי אולי לא מלכוד את האישה המודרנית הממוצעת, אבל יש הרבה נשים בקהילה הזו שהיו קופצות על ההזדמנות להיות אחת מנשותיו."

קישור מקור