כמה כסף היא מרוויחה

הבנק של כריסי! כריסי טייגן הרוויחה סכום כסף מרשים מאז שהחלה אותה כדוגמנית. המשיכו לגלול כדי לגלות את השווי הנקי שלה, כמה משרותיה וכיצד היא מרוויחה כסף.

מה השווי הנקי של כריסי טייגן?

לכריסי יש שווי נקי של 75 מיליון דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי.

איך כריסי טייגן התחילה בתור דוגמנית?

לאחר שמשפחתה של כריסי עברה מיוטה להנטינגטון ביץ', קליפורניה, כשהייתה נערה, היא החלה לעבוד בחנות גלישה.

היא הזמינה את הופעת הדוגמנות הראשונה שלה עם בילבונג דרך לקוחות החנות בגיל 15 בלבד והחלה לעבוד באופן קבוע לאחר שהתגלתה על ידי צלם.

כריסי נשכרה לעבוד כדוגמנית תיק בתוכנית המשחק Deal or No Deal במהלך הפיילוט והעונה הראשונה ב-2005. ואז ב-2010, היא זכתה להכרה לאומית כשהופיעה ב- ספורטס אילוסטרייטד גיליון בגדי ים וזכה בתואר "טייר השנה".

בנוסף לדוגמנות, כריסי קיבלה את התור שלה הן במשחק והן באירוח. היא הופיעה בכמה קליפים, כולל בעלה ג'ון אגדה'הקליפ של "סטריאו" משנת 2006. לאחר שפגשו את הזמרת על הסט, השניים החלו לצאת ונקשרו בספטמבר 2013.

Shutterstock

הקרדיטים האחרים שלה לקליפים כוללים את "All of Me", "Love Me Now", "Preach" ו-"Wild", כולם מאת ג'ון, כמו גם פרגישל "MILF$."

בצד הטלוויזיה, כריסי אירחה סדרות כולל עובד דוגמנית, FABLife ו Lip Synch Battle. כיום היא מככבת לצד אמה, Vilailuck "Pepper Thai" Teigenבערוץ רוקו בית המשפט של כריסי.

איך אחרת כריסי טייגן מרוויחה כסף?

כריסי גם הרוויחה כסף על ידי פרסום ספרי הבישול חשקים: מתכונים לכל האוכל שאתה רוצה לאכול בשנת 2016, תשוקות: רעב לעוד בשנת 2018 ו חשקים: כולם ביחד בשנת 2021. המחברת גם חולקת מתכונים בערוץ היוטיוב שלה, כמו גם באתר הבישול שלה, Cravings מאת כריסי טייגן.

בשנת 2017, ה פרויקט מינדי כוכב אורח הוציא קו בגדים בשיתוף פעולה עם Revolve.

בנוסף, אשת העסקים מכרה קו כלי בישול דרך Target. עם זאת, המוצרים הופסקו במאי 2021 לאחר שהואשמה בהצקה של כמה סלבריטאים באינטרנט.

כמה ילדים יש לכריסי טייגן וג'ון לג'נד?

לאחר שקשרו את הקשר, כריסי וג'ון קיבלו את פני ילדם הבכור, בת בשם לונה, ב-2016 ואת ילדם השני, בנם בשם מיילס, ב-2018.

בני הזוג התמודדו עם שברון לב כשאיבדו את תינוקם שטרם נולד, בנם ג'ק, בספטמבר 2020.

ב-3 באוגוסט 2022, הראשון סכסוך משפחת סלבריטי המתמודדת הודיעה שהיא בהריון ומצפה לתינוק קשת כמעט שנתיים לאחר שאיבדה את ג'ק.

"השנים האחרונות היו טשטוש של רגשות בלשון המעטה", שיתפה האם המצפה דרך אינסטגרם, לצד תמונה שהראתה את הבליטה ההולכת וגדלה שלה. "השמחה מילאה את ביתנו ואת ליבנו שוב."

"מיליארד זריקות מאוחר יותר (ברגל לאחרונה, כפי שאתה יכול לראות!) יש לנו עוד אחת בדרך", היא כתבה, בהתייחסה לכך שהשתמשה בהפריה חוץ גופית כדי להרות. "בכל פגישה אמרתי לעצמי, 'בסדר, אם זה בריא היום אני אודיע', אבל אז אני נושם לרווחה לשמוע פעימות לב ומחליט שאני עדיין עצבני מדי".קישור מקור