שווי נקי של ג'נט מק'רדי: כמה כסף היא מרוויחה

כמה כסף היא מרוויחה

ג'נט מקארדי מצאה את ההצלחה שלה הרבה אחרי ימי כיכבה של סם פאקט ב-Nickelodeon's איי קרלי. לאחר שהוציאה את ספר הזיכרונות החדש שלה, אני שמח שאמא שלי מתה, באוגוסט 2022, יצרנית הסרט עוררה שלל שאלות בקרב מעריציה, כולל איך היא מתפרנסת עכשיו, כשהיא לא שיחקה בטלוויזיה או בקולנוע כבר שנים. למרות זאת, לג'נט יש שווי נקי מרשים של 3.5 מיליון דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי.

המשיכו לקרוא כדי לגלות איך ג'נט מרוויחה את הכסף שלה.

כמה הרוויחה ג'נט מק'רדי ב-iCarly?

לאחר שקיבלה את תפקיד המשנה שלה מול השחקן והחבר שלה, מירנדה קוסגרובבשנת 2007, על פי הדיווחים, ג'נט הרוויחה 50,000 דולר לפרק מסדרת הלהיט ניקלודיאון, לפי סלבריטי נטו שווי.

עם זאת, ג'נט חשפה בעבר שהיא לא קיבלה את כל הכסף שהרוויחה בזמן התוכנית מכיוון שחשבון קוגן שלה ככוכבת ילדים "מעולם לא הוגש כראוי".

"יש את הדבר שנקרא 'חשבון קוגן' שאמור להוריד 15 אחוז מהכסף שלך מהחלק העליון ולהכניס אותו לחשבון של הילד, כך שהם יוכלו לקבל לפחות 15 אחוז מהכסף שלהם עד גיל 18 , ואת שאר הכסף ניתן לתפוס" היא הסבירה בפרק של הפודקאסט במאי 2022 "שעת הקפה הקר."

רשת ניקלודיאון/שניידרס בייקרי/קובל/שטרסטוק

היא המשיכה, "זה היה קצת הלם. באמת שאין לי מושג מה קרה, ואתה יודע, אמא שלי שלטה על הכל. אז אני לא חושב שאי פעם ראיתי את הכסף בחשבון קוגן."

בשנת 2021, ג'נט דחתה את ההזדמנות לחזור על תפקידה ב-Paramount+ איי קרלי לְאַתחֵל.

שחקנית הילדה לשעבר לוהקה איי קרלי בשנת 2007 לאחר מספר שנים של השתתפות בתפקידים קטנים בסרטים שונים, כולל רצח הוליווד ו חיית מחמדכמו גם תוכניות טלוויזיה מרובות, כגון Malcom in the Middle, CSI: Crime Scene Investigation ו וויל וגרייס.

ג'נט מק'רדי היא יוצרת סרטים

ג'נט החליטה להפסיק לשחק אחרי סדרות Netflix ו-CityTV שלה, בֵּיןבוטל לאחר שתי עונות.

"חשבתי על זה כבר זמן מה, מאז חיכינו לשמוע אם התוכנית התקבלה לעונה שלישית", אמרה ילידת לוס אנג'לס לסוכנים ולמנהלים שלה בשיחת טלפון, אותה נזכרה ב הספר שלה מ-2022. "והחלטתי שאם יאספו אותנו, אני אעשה את זה. אבל אם לא, הייתי לוקח הפסקה מהמשחק".

לאחר מכן, ג'נט ביימה כמה סרטים, כולל שני הסרטים הקצרים אישה מגונה חזקה, קני, הקבר ו 8 גופות. ב-2017 היא ביימה את סרט הטלוויזיה The McCurdys, לפי IMDb.

לשעבר סם וחתול star גם הפיק כמה פרויקטים, כמו הסדרה מה הלאה עבור שרה? ב 2014.

ג'נט מק'רדי היא סופרת

מלבד כתיבת מופע האשה והספר שלה, שניהם תחת אותה כותרת, אני שמח שאמא שלי מתהג'נט גם ציינה בספר הזיכרונות שלה שהיא נהנית לכתוב תסריטים.

היא עבדה ככותבת עבור הפרויקטים הקולנועיים ששימשה כבמאית ומפיקה, וכתבה ארבעה פרקים של הסדרה 2014 מה הלאה עבור שרה?

ג'נט מק'רדי הוציאה מוזיקת ​​קאנטרי

לאחר מציאת תהילה ענקית מ איי קרלי, ג'נט הוציאה מוזיקת ​​קאנטרי משלה בשנת 2009. הסינגלים שלה "Not That Far Away" ו-"So Close" זכו במהירות להצלחה הודות למעריצים שלה. שנה לאחר מכן, היא שחררה את השיר "Generation Love" ב-2011, שהופיע בפסקול iCarly iSoundtrack II ב 2012.

קישור מקור