כמה כסף היה לשחקן?

ג'יימס קאן מת ביולי 2022 לאחר קריירה של שישה עשורים בהוליווד. אבל ה סַנדָק כוכב הותיר אחריו יותר מסתם אשראי IMDb הארוך שלו – גם חשבון הבנק שלו נטען. לפי שווי נקי של סלבריטיהשחקן המנוח היה שווה 20 מיליון דולר עצומים בזמן מותו. המשך לקרוא כדי לגלות כיצד ג'יימס קאן עשה את כספו.

Moviestore/Shutterstock

קריירת הקולנוע של ג'יימס קאן החלה לפני יותר מ-60 שנה

השחקן האגדי קיבל את תפקיד המסך הגדול הראשון שלו בסרט מ-1963 אירמה לה דוסה עם תפקיד ללא קרדיט. פחות מעשור לאחר מכן, הוא זכה במועמדות ראשונה לאמי על תפקידו הראשי בסרט המיועד לטלוויזיה השיר של בריאן. בשנה שלאחר מכן הוא כיכב בתור סוני קורליאונה האייקוני בסרט של פרנסיס פורד קופולה הסנדקמה שהוביל למועמדותו הראשונה לפרס האוסקר וחיזק את מקומו ב-A-List של הוליווד.

למרות שיליד ניו יורק מעולם לא לקח הביתה אף אחד מהפרסים המובילים של הוליווד, הוענק לו כוכב בשדרת הכוכבים של הוליווד ב-1978.

ג'יימס קאן עשה מיליונים על תמלוגים

במהלך גירושיו מאשתו לשעבר לינדה סטוקס בשנת 2016, רווחי התמלוגים של ג'יימס הפכו לפומביים. על פי סלבריטי שווי נטו, ה שֵׁדוֹן השחקן הכניס יותר ממיליון דולר בתשלומים שיוריים ב-2015 לבדה. סרט החגים הקלאסי, שהיה אז בן יותר מעשור, היווה 140,000 דולר מהכסף הזה.

הגירושים שלהם – שהיו הרביעיים של ג'יימס – הפכו מרירים כאשר לינדה דרשה יותר מזונות ילדים. השחקן המנוח האשים אותה בהרס הקריירה שלו כיוון שהיה מוכן לפרוש, אך נאלץ לקחת תפקידים נמוכים כדי להרשות לעצמה את בני הזוג ואת מזונות הילדים.

"אני כבר לא מוכן לקחת חלק בסרטים ו/או תוכניות טלוויזיה שפוגעות ב-50 השנים שבהן ביליתי בבניית המוניטין שלי", אמר אז.

ג'יימס קאן הרוויח כסף מנדל"ן

ג'יימס ואשתו דאז לינדה רכשו אחוזה בשטח של 5,146 מ"ר בבוורלי הילס, קליפורניה, תמורת 2.25 מיליון דולר מגניב ב-2003, לפי לוס אנג'לס טיימס. עם גירושיהם ב-2016, הזוג לשעבר רשם את הבית עם 5 חדרי שינה ו-5 חדרי רחצה ובסופו של דבר מכרו אותו ל פָּמַלִיָה בורא דאג אלין תמורת 3.8 מיליון דולר, מה שמותיר להם יותר מ-1.5 מיליון דולר ברווח.

קישור מקור