כמה כסף הראפר מרוויח

כמה כסף הראפר מרוויח

ראפר ניקי מינאג (שם אמיתי: Onika Tanya Maraj-Petty) הוכתרה לככב עם יציאת אלבום הבכורה שלה, שישי ורוד, בנובמבר 2010. מאז עלייתה לתהילה, ילידת טרינידד וטובגו צברה הון נכבד. לפי שווי נטו של סלבריטאים, הראפר "סופר באס" שווה סכום עתק של 100 מיליון דולר. המשיכו לקרוא כדי לגלות איך ניקי מרוויחה כסף!

לניקי מינאז' יש קריירה מוזיקלית מוצלחת:

אמנית "באנג בנג" התחילה אותה לאחר שהתגלתה על ידי ראפר עמית ליל ווין וחתום על ידי חברת התקליטים שלו, Young Money Entertainment. היא הופיעה בשירים כמו "Nockout" של ליל וויין ו-"Up Out My Face" של מריה קארי, מה שהוביל להופעתה הראשונה ב- שלט חוצות תרשימים.

אלבום הבכורה שלה יצא באותו חודש שבו קיבלה את המועמדות הראשונה לפרס הגראמי על פסוק האורח שלה בשירו של לודאקריס "My Chick Bad". שישי ורוד הגיע למקום 1 ב שלט חוצות 200 תרשימים וזכה לפלטינה חודש לאחר יציאתו לאור.

בשנים שחלפו מאז שישי ורוד, ניקי המשיכה והוציאה שלושה אלבומי אולפן נוספים: Pink Friday: Roman Reloaded ב 2012The Pinkprint ב 2014 ו מַלכָּה בשנת 2018. היא לקחה הביתה שמונה פרסי מוזיקה אמריקאית, 12 פרסי BET, ארבעה שלט חוצות פרסי מוזיקה והייתה מועמדת ל-10 פרסי גראמי, אם כי עדיין לא זכתה.

ניקי מינאז' מרוויחה כסף מהמלצות:

בנוסף למוזיקה שלה, ניקי מביאה הביתה כסף גדול מעסקאות התמיכה שלה עם חברות כמו נוקיה, MAC Cosmetics ופפסי.

בנובמבר 2010, MAC Cosmetics השיקה שפתון בשם "Pink 4 Friday" כקידום ליציאת אלבום הבכורה שלה. הגוון המותאם אישית נמכר במשך ארבעה ימי שישי רצופים באותו חודש. בשנה שלאחר מכן, ניקי הוציאה שישה גוונים של לק, כל אחד על שם שירי הלהיט שלה, בשיתוף פעולה עם OPI.

בשנת 2011, מאטל הוציאה בובת ברבי בדמותו של הראפר שניקי תיארה מאוחר יותר כ"רגע מרכזי" בקריירה שלה.

"זה רק מהדורה מיוחדת במינה, מוגבלת לצדקה, ולכן מעולם לא חשבתי שמטל ישים לב אליי", אמרה. שלט חוצות בדצמבר של אותה שנה.

ניקי המשיכה והשיקה את "קולקציית ניקי מינאז'" ב-Kmart, "הגלולה הוורודה" בשיתוף פעולה עם Beats Electronics ו-Myx Fusions Moscato. במרץ 2015 פורסם שניקי היא בעלת שותפה של שירות הסטרימינג Tidal לצד חברים מוזיקאים ג'יי זי, קניה ווסט, מדונה, ריהאנה, ביונסה ועוד.

לניקי מינאז' יש סרט תיעודי:

הראפר של "אנקונדה" זעזע את המעריצים כשהפילה את הטריילר המפתיע לסרט התיעודי הקרוב שלה, "ניקי", ביולי 2022.

"יוצא מוקדם ממה שאתה חושב", היא שיתפה באמצעות אינסטגרם לצד הווידאו קליפ בן שתי הדקות. לקחתי קצת זמן לשכלל את גוף העבודה המאוד אינטימי, עדין, מחשמל ומעורר השראה. כשאני מחליט על בית לפרויקט הזה, אני לא יכול שלא לחשוב על מה שאני כולל במסמך הזה."

"יש דברים שהם כל כך אישיים, שזה מפחיד. זה כמו שום דבר שלא ראית בעבר ואני צריך לטפל בזה בזהירות. אוהב אותך כל כך. תודה על התמיכה המתמשכת", הוסיפה.

קישור מקור