כמה כסף השחקן מרוויח

אלק בולדוויןהקריירה ארוכת השנים של הוליווד החלה בתחילת שנות ה-80. מאז, ה סאטרדיי נייט לייב alum הפך לאחד השמות הגדולים ביותר בסרטים ובטלוויזיות – והשווי הנקי שלו מוכיח זאת. לפי הערכות, אלק שווה 70 מיליון דולר שווי נקי של סלבריטי. כדי ללמוד עוד על האופן שבו יליד אמיטיוויל, ניו יורק, מרוויח כסף, המשך לקרוא.

אלק בולדווין הוא שחקן טלוויזיה:

אולי תזהו את אב לשמונה, שחולק את הילדים כרמן, רפאל, לאונרדו, רומיאו, אדוארדו, לוסיה ואילריה עם אישה הילריה בולדווין ובת אירלנד עם אשתו לשעבר קים בייסינגרמהופעותיו הרבות בטלוויזיה.

החל משנת 1982, תפקידי הטלוויזיה הבולטים ביותר של אלק כוללים הרופאים, קאטר ליוסטון, נחיתת קשרים, 30 רוק, המגדל המתנשא, וויל וגרייס, סאטרדיי נייט לייב ו ד"ר מוות.

לפי מספר חנויות, אלק לקח הביתה 300,000 דולר לכל פרק של 30 רוק. בנוגע ל סאטרדיי נייט לייבלאלק שילמו 1,400 דולר בכל פעם שהופיע בתור דונאלד טראמפ בסדרת קומדיית המערכונים המצליחה, על פי ראיון שערך איתו ב-2016 הניו יורק טיימס.

אריק פנדסיץ'/שטרסטוק

באשר לקריירה הקולנועית שלו, אלק כיכב בעשרות להיטים כולל Beetlejuice, Working Girl, The Hunt for Red October, Pearl Harbor, The Aviator, The Departed, My Sister's Keeper, BlackKkKlansman ועוד.

אלק גם מביא סכום נכבד מתפקידים שבהם הוא אפילו לא מופיע על המסך. הוא דיבב דמויות אנימטור כמו Future Jimmy הורים מוזרים למדידניס על סרט מכנסמרובע של בובספוג ובוס בייבי ב בוס בייבי זִכָּיוֹן.

אלק בולדווין מנהל ארגון צדקה:

השחקן ואמו, קרול בולדווין יצר את קרן Carol M. Baldwin לחקר הסרטן, בה השקיע מיליונים.

לפי א עיט ביצירה שאלק כתב בפברואר 2014, הוא סידר את שכרו שקיבל מהסכם התמיכה ארוכת השנים שלו עם Capital One Bank כדי לממן את הצדקה שלו.

"מתי 30 רוק נכנסתי לסינדיקציה, הרגשתי שאני הולך להיות קצת בטלוויזיה, אז ערכתי את ההסדר שלי עם Capital One Bank כדי לממן את הקרן שלי למתן צדקה", כתב אז. "הם שילמו לי 15 מיליון דולר במשך כמעט חמש שנים. אחרי מיסים ועמלות חשבונאות, אתן את כל זה, 14.125 מיליון דולר, לצדקה".

אלק בולדווין הואשם בהריגה שלא מרצון:

ב-19 בינואר 2023, ה וויל וגרייס אלום הואשם בהריגה שלא מכוונת בקשר למוות הירי של צלמת הקולנוע האלינה האצ'ינס, לפי חדשות NBC.

הטרגדיה התרחשה על הסט של ניו מקסיקו של הסרט חֲלוּדָה, באוקטובר 2021. השחקן עשה חזרות עם אקדח לקראת צילום סצנה כאשר האקדח התפוצץ והרג את האצ'ינס ופצע הבמאי ג'ואל סוזה.

"אין מילים כדי להעביר את ההלם והעצב שלי בנוגע לתאונה הטרגית שגבתה את חייה של הלינה האצ'ינס, רעיה, אם ועמיתנו הנערצים מאוד. אני משתף פעולה באופן מלא עם חקירת המשטרה כדי לטפל כיצד התרחשה הטרגדיה הזו", כתב בולדווין בהצהרה באמצעות טוויטר באותה עת. "אני בקשר עם בעלה, ומציע את תמיכתי לו ולמשפחתו. הלב שלי שבור על בעלה, בנם, וכל מי שהכיר ואהב את חלינה".

קישור מקור