כמה כסף השחקנית מרוויחה

ג'ניפר קולידג' משחקת בעקביות מאז שנות ה-90, אם כי תפקידה ב-HBO הלוטוס הלבן עזר לגבש אותה ככוכבת שזכתה לשבחים. המשיכו לגלול כדי לגלות את השווי הנקי שלה, איך היא מתפרנסת ועוד.

מה השווי הנקי של ג'ניפר קולידג'?

ליליד מסצ'וסטס יש שווי נקי מוערך של 6 מיליון דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי.

איך ג'ניפר קולידג' מתפרנסת?

ג'ניפר הזמינה את עבודת המשחק המקצועית הראשונה שלה בשנת 1993 כאשר לוהקה לתפקיד אורח סיינפלד.

היא עשתה את הופעת הבכורה שלה בקולנוע ב-1995 דלי דםואחריו התפקידים הקטנים שלה ב ספרות שמנמנה ו לילה ברוקסברי.

ג'ניפר קיבלה את הפריצה הגדולה שלה כשלוהקה לתפקיד ז'נין סטיפלר, הידועה גם בתור "אמא של סטיפלר", בקומדיה משנת 1999 אמריקן פאי. מאוחר יותר היא שיחזרה את התפקיד בסרטי ההמשך אמריקן פאי 2, חתונה אמריקאית ו איחוד אמריקאי.

השחקנית הקומית המשיכה להזמין תפקידי משנה בסרטים כולל חוקי בלונד, חוקי בלונד 2: אדום, לבן ובלונדי ו סיפור סינדרלה.

לאחר שהמשיכה לשחק תפקידי משנה בקומדיות, ג'ניפר כיכבה כמו בוס בַּצַד טיפאני חדיש, רוז בירן ו סלמה הייק ב-2020 וגם גילם תפקיד משנה בסרט "אישה צעירה מבטיחה" משנת 2020.

ביולי 2021, ג'ניפר החלה לככב בתפקיד טניה הלוטוס הלבן. היא זכתה בפרס אמי בפריים טיים על התפקיד בספטמבר 2022 והייתה חברת השחקנים היחידה מעונה 1 שחזרה לעונה 2. מאוחר יותר היא זכתה בפרס גלובוס הזהב על התפקיד בינואר 2023.

ג'ניפר נתנה צעקה ליוצר התוכנית, מייק ווייט, במהלך נאום הקבלה שלה והודתה לו על שעזר לה בקריירה. "אני רק רוצה להגיד למייק ווייט שנתת לי תקווה, למרות שזה הסוף כי הרגת אותי אבל זה לא משנה כי באמת שינית את חיי במיליון דרכים שונות – השכנים שלי לא מרושעים לי, דברים כאלה – ואף אחד מהאנשים האלה, מעולם לא הוזמנתי למסיבה אחת על הגבעה שלי ועכשיו כולם מזמינים אותי!" אמרה ג'ניפר.

"אם אתה לא מכיר את מייק ווייט, זה משהו שאתה צריך לדעת: הוא מודאג מהעולם, הוא דואג לאנשים, אתה מודאג מבעלי חיים," נְקִישָׁה המשיכה השחקנית. "הוא באמת אחד האנשים הגדולים ביותר שפגשתי אי פעם, הוא נותן לי כל כך הרבה התרגשות להיות, אתה גורם לאנשים לרצות לחיות זמן רב יותר ואני לא."

ג'ניפר המשיכה לעבוד בטלוויזיה על ידי כיכב בסדרה המוגבלת של נטפליקס הצופה בַּצַד נעמי ווטס ו בובי קנוואל בשנת 2022.

Shutterstock

ה הטוב ביותר בהצגה השחקנית הבאה תככב בסרטים הקרובים חתונת רובה ציד ו יש לנו רוח רפאים.

אחרת איך ג'ניפר קולידג' מרוויחה כסף?

בנוסף למשחק, ג'ניפר גם עבדה מאחורי הקלעים על פרויקטים. ב-1996 היא כתבה בתוכנית המגוון ספיישל ליל שבת.

קישור מקור