כמה כסף השחקנית מרוויחה

אמבר הרד ידועה בתפקידיה במספר סרטים, כולל DC Comics אקווהמן סִדרָה. עם זאת, השווי הנקי שלה לא ממש תואם את חבריה, כמו שחקן בתשלום גבוה ג'ייסון מומואה. זה גם נמוך משמעותית מבעל לשעבר ג'וני דפשל. השווי הכולל של אמבר מוערך ב-8 מיליון דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי.

המשיכו לקרוא כדי לגלות איך אמבר הרד מרוויחה כסף.

אמבר הרד זכתה לתפקידי קולנוע בשנות העשרה המאוחרות שלה

ילידת טקסס עברה ללוס אנג'לס זמן קצר לאחר התיכון וגרם לה להתחיל לשחק בקליפים ובתוכניות טלוויזיה שונות, כולל ג'ק ובובי, ההר ו ה-OC.

עד 2004, אמבר הופיעה לראשונה בסרט העלילתי שלה אורות ליל שישי בתור הדמות מריה. התפקיד הראשי הראשון שלה היה בסרט החתך ב-2006 כל הבנים אוהבים את מנדי. לאחר מכן, אמבר קיבלה מספר תפקידי משנה בסרטי אימה ומותחנים, כולל זומבילנד, האב החורג ו המחלקה.

אולם, ה סע בכעס הכוכב לא גילם רק דמויות אימה. מאוחר יותר היא המשיכה לשחק במספר סרטי דרמה וקומדיה לאורך הקריירה שלה, כגון יומן הרום, מג'יק מייק XXL, הנערה הדנית ו יומני אדרל.

Shutterstock

אמבר הרד ידועה בזכות דמותה של DCEU

בעוד היא שיחקה באינספור תפקידי קולנוע וטלוויזיה, אמבר ידועה בעיקר בזכות דמותה מירה ביקום המורחב של DC, שהיא נסיכת הממלכה האטלנטית. לאחר הופעת הבכורה של התפקיד ב ליגת הצדקאמבר שיחזרה את תפקידה אקווהמן והוא אמור להופיע שוב בסרט ההמשך שלו, אקווהמן והממלכה האבודהבשנת 2023.

בראיון בנובמבר 2018 עם זוֹהַראמבר פתחה מדוע היא רצתה לקחת על עצמה את התפקיד ההירואי, וציינה את העובדה שמרה לא אוהבת להיות מתויגת כ"אקוווומן".

"היא אומרת, 'היי, חכה שנייה. יש לי שם משלי. שמי מרי", ציינה אז אמבר. "וחשבתי, 'זאת הילדה שלי. אני אוהב אותה.'"

היא גם תיארה את שגרת היומיום המאומצת שספגה בזמן שגילמה את מרה.

"אתה צריך לשמור על דמיון נמרץ בעודך תלוי 25 רגל באוויר, לפעול עם מעט מאוד סביבך שדומה לעולם שיתואר כשיצא", הוסיפה.

הדרמה של אמבר הרד עם האקס ג'וני דפ הסבירה

למרות שאמבר מפורסמת בקריירת הקולנוע שלה, הדרמה המשפטית שלה עם האקס ג'וני זכתה לביקורת נרחבת.

לאחר הפגישה על הסט של יומן הרוםאמבר וה שודדי הקאריביים השחקן יצא משנת 2011 עד שהם התחתנו בפברואר 2015. בשנה שלאחר מכן, היא הגישה בקשה לגירושין מג'וני במאי 2016. הגירושים שלהם הסתיימו בינואר 2017.

ה מה אוכלים גילברט גריפ מאוחר יותר תבע כוכב את אמבר ב-2018 על 50 מיליון דולר בתביעת לשון הרע לאחר שאשתו לשעבר פרסמה מאמר עבור וושינגטון פוסט, מתייגת את עצמה כ"דמות ציבורית המייצגת התעללות במשפחה". לאחר מכן היא תבעה נגד בעלה לשעבר 100 מיליון דולר. הכתבה לא הזכירה את ג'וני בשמו, אך עורכי דינו טענו שהיא נועדה לתאר אותו כמתעלל והרסה את המוניטין שלו בעסקי הסרטים.

המשפט הרשמי החל ב-4 במאי 2022 והסתיים ב-1 ביוני של אותה שנה. לאורך כל התהליך שנמשך החודש, שני השחקנים העלו האשמות מפתיעות זה נגד זה בזמן שהעידו על הדוכן. חבר המושבעים הגיע לפסק דינו ב-1 ביוני לאחר 13 שעות של דיון, העניק לג'וני פיצויים של 15 מיליון דולר ופסק לאמבר 2 מיליון דולר.

קישור מקור