כמה כסף זמר מרוויח

כמה כסף זמר מרוויח

דמי לובאטו הוא מולטי-מיליונר קר אבן. הזמרת-שחקנית עובדת מאז שהייתה ילדה בארני וחברים בשנת 2002 ועבר לכוכב פופ מבוגר מצליח. המשיכו לקרוא כדי לגלות כמה דמי שווה ואיך היא מרוויחה את הכסף שלה.

מהו השווי הנקי של דמי לובאטו?

נכון לשנת 2022, דמי'ס שווה 40 מיליון דולר עצומים, לפי שווי נקי של סלבריטי.

דמי לובאטו עבדה רוב חייה

אחרי שכיכבה בארני וחברים מ-2002 עד 2004, היא זכתה להישגים גדולים, וזכתה לתפקיד של מיטצ'י טורס בסרט המקורי של ערוץ דיסני מ-2008 מחנה רוקמול ג'ו ג'ונאס. באותה שנה, היא הוציאה את אלבום הבכורה שלה, אל תשכח, שהוליד את הלהיט "לה לה לנד". לדמי היה עוד סינגל מרהיב בזכות "This Is Me" מהפסקול של Camp Rock.

דמי שיחזרה את תפקידה בסרט ההמשך של 2010, Camp Rock 2: The Final Jam. בשלב זה, היא הייתה כוכבת פופ ענקית עם קהל עוקבים של נוער. דמי מכרה את וומבלי ארנה של לונדון באותה שנה, ועמוסה בקונצרטים ברחבי ארה"ב

קריירת השירה של דמי לובאטו הייתה מוצלחת במיוחד

למרות שכיכב בתפקיד סוני מונרו בערוץ דיסני סוני עם סיכוי מ-2009 עד 2011, דמי התמקדה בסופו של דבר ביצירת מוזיקה. אלבומה בעל השם משנת 2013 דמי הציג את הסינגל המדהים "Heart Attack", כמו גם את הלהיטים "Really Don't Care", "Neon Light" ו-"Up", ועזרו לה לעבור מבסיס המעריצים המתבגרים שלה לקהל מבוגר יותר עם סגנון וסאונד עצבני יותר .

דמי עקבה אחריו עם המגה להיט של 2015 בטוח, הכולל את הבאנגר "Cool for the Summer", ואת הבלדה המהממת "Stone Cold". גם רצועת הכותרת של האלבום הייתה מופלאה, והפכה להמנון על ביטחון עצמי. שנתיים לאחר מכן הוציאה את האלבום תגיד לי שאתה אוהב אותי שכלל את הסינגל הפופולרי ביותר "Sorry Not Sorry".

דמי לובאטו מרוויחה כסף מסיור

הזמרת ערכה חמישה סיבובי הופעות כשחקן ראשי לאורך הקריירה שלה. היא גם הייתה שותפה לכותרת הראשית של עתיד עכשיו סיור בשנת 2016 עם חבר טוב ניק ג'ונאס. דמי יצא בעבר עם אחיו וחברתה של קמפ רוק, ג'ו, לזמן קצר ב-2010.

דמי לובאטו הייתה חלק מיוזמות עסקיות אחרות

בשנת 2017, עורכת הדין לחיובי הגוף דמי שיתפה פעולה בקולקציית קפסולה עם השחקנית קייט הדסוןמותג הפנאי של Fabletics, שתמך גם בקמפיין Girl Up של קרן האו"ם.

"אני נרגשת להעניק את קולי למותג ולארגון כל כך עוצמתיים, ששניהם מייצגים רבים מהערכים שבהם אני עומדת – במיוחד החשיבות של העצמת בנות", אמרה ב- הַצהָרָהוהוסיפה, "להיות מעורב בתהליך העיצוב היצירתי תוך היכולת להשפיע על חייהן של נערות צעירות ברחבי העולם כל כך מתגמל אותי, מה שהופך את היוזמה הזו ליקרה מאוד ללבי."

קישור מקור