כמה כסף יש לכוכב 'RHONJ'

כמה כסף יש לכוכב 'RHONJ'

היא עושה קאמבק. עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכב תרזה ג'ודיצה משקמת את כספיה מאז פשיטת הרגל והגירושים מבעלה לשעבר ג'ו ג'ודיצה – אבל כמה כסף באמת יש לה? מוערך בראבו הוותיק כרגע מוערך כשווה מיליון דולר לפי filmysiyappa.com. איך היא נכנסה לחובות של 11 מיליון דולר וחזרה חזקה? המשך לקרוא למידע נוסף.

לתרזה יש קריירת טלוויזיה רווחית

אם לארבעה ילדים הופיעה ב- RHONJ מאז עונת הפתיחה שלה ב-2009. מאז היא הופיעה בכמה תוכניות טלוויזיה, כולל חניך סלבריטימי רוצה להיות מיליונר והדרמה הרפואית של NBC רַחֲמִים. בְּמַהֲלָך RHONJהעונה העשירית של 2019 ו-2020, לפי הדיווחים, תרזה הרוויחה 62,000 דולר לפרק.

תרזה היא סופרת מצליחה

כוכבת הריאליטי פרסמה שבעה ספרים עצומים מאז שהפכה לשם דבר – והיא אפילו הייתה על הספר ניו יורק טיימס רשימת רבי המכר עבור ארבעה מהכותרים. יש לה ארבעה ספרי בישול – שנות ה-2010 איטלקי רזהשנות 2011 נפלא, של 2012 נהדר: מהיר ומתאים ושל 2013 נפלא: על הגריל – ושני זיכרונות, מ-2016 הופכים את השולחן: מעקרת בית לאסיר וחזרה ושל 2017 עומד חזק.

תרזה היא יזמית

המחבר גם יצר קו יינות בשם Fabellini Wines ומותג טיפוח לשיער עם יראל סבלה על שם בתה של תרזה מילניה.

תרזה היא בעלת נכס

בשנת 2008, תרזה ובעלה דאז בנו אחוזה בשטח של כמעט 10,000 רגל מרובע – הכוללת שישה חדרי שינה, חמישה אמבטיות, גרם מדרגות סינדרלה, בריכה ונברשת ענקית – במונטוויל, ניו ג'רזי. היא הוציאה אותו לשוק תמורת 2.5 מיליון דולר בספטמבר 2020. מדריכת היוגה הורידה מאז את המחיר המבוקש על הנכס ל-2.25 מיליון דולר.

לתרזה היו בעיות פיננסיות

בשנת 2009, איש הטלוויזיה ובעלה הגישו בקשה לפשיטת רגל וטענו שהם חייבים ב-11 מיליון דולר. באותו זמן, המשפחה נאלצה למכור את החפצים ואת האחוזה שלהם בניו ג'רזי כדי להחזיר את ההפסדים שלהם.

ארבע שנים מאוחר יותר, הלהבות לשעבר הואשמו ב-39 סעיפי קשירת קשר לביצוע הונאת רשת, הונאת פשיטת רגל, הונאת דואר, הונאת בנק, והצהרות כוזבות בבקשות להלוואה. ב-2014 הם הודו ב-41 סעיפי הונאה בעקבות עסקה עם תובעים פדרליים. תרזה הייתה נידון ל-15 חודשי מאסרבעוד שבני הזוג חויבו לשלם פיצוי בסך 414,000 דולר.

בסוף 2014 תבעה בונה הגוף של התחרות את עורך הדין שלה לפשיטת רגל ב-5 מיליון דולר, בטענה שלא נפגש איתה לפני שהגיש מסמכי פשיטת רגל. עורך הדין שלה כינה את הטענות "אבסורדיות", אבל הושג הסדר.

היא ריצתה את עונש המאסר שלה מינואר עד דצמבר 2015, כאשר ארבעת החודשים האחרונים של עונשה בילתה במעצר בית.

בשנת 2018, תיק פשיטת הרגל של תרזה ב-2009 נדחה – אך היא עדיין חויבה לשלם פיצויים ל-IRS ומחלקת האוצר של ניו ג'רזי.

תרזה התארסה בשנת 2021

באוקטובר 2021, תרזה הודיעה כי החבר שלה, לואיס רולסהציע לה נישואין במהלך טיול ביוון.

"הארוס שלי אתה אדם כל כך יפה מבפנים ומבחוץ. אני אוהב הכל בך, במיוחד את הלב שלך ואת האופן שבו אתה מתייחס אליי ולבנות שלי. אתה מדהים בכל כך הרבה מובנים דבר אחד שאני מעריץ בך הוא איזה אבא נהדר אתה", כתבה תרזה באינסטגרם בזמנו. "אני כל כך בר מזל שמצאתי אותך תודה שנכנסת לחיי. אני יודע שההורים שלי שלחו אותך אליי מאותו יום שהתפללתי אליהם בשדרות המפרץ. אני מעריץ אותך בלי סוף. אתה אהבת חיי, הנפש התאומה שלי והכל שלי. אני אוהב אותך."

השניים אמורים להתחתן בקיץ 2022. בעלה לעתיד של תרזה הוא מייסד שותף של סוכנות שיווק דיגיטלית Digital Media Solutions שבסיסה בפלורידה. ללואיס יש שווי נקי של כ-2 מיליון דולר, לפי שווי נקי מדויק.

עתיד השווי הנקי של תרזה

עם חתונתה הקרובה, השווי הנקי האחרון שלה בסך מיליון דולר והמסע שלה להתאוששות פיננסית מפשיטת רגל, נראה שהיא מצליחה יותר מתמיד.

קישור מקור