כמה כסף יש לראפר

חיים מהשורה הראשונה! ג'ק הארלו עשה את השם שלו מאז שהוציא את אלבום הבכורה שלו, זה מה שכולם אומריםבשנת 2020. המשיכו לגלול כדי ללמוד את כל מה שאנחנו יודעים על השווי הנקי של הראפר, העבודה ועוד.

מה השווי הנקי של ג'ק הארלו?

לג'ק יש שווי נקי מרשים של 4 מיליון דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי.

איך ג'ק הארלו התחיל במוזיקה?

הראפר "Way Out" יצר מוזיקה הרבה לפני שהוציא את אלבום האולפן הראשון שלו.

ג'ק התחיל לראפ כשהיה בן 12, בזמן שהוא וחברו לחטיבת הביניים, קופלן גארווי, השתמש במיקרופון Guitar Hero ובמחשב נייד כדי להקליט שירים. החברים הפכו את התחביב שלהם לעסק על ידי מכירת הדיסק שלהם – זכאי קורע וראפין – לחבריהם לכיתה בבית הספר התיכון היילנד בקנטקי.

כשהיה בכיתה ז', ג'ק שם את ידיו על מיקרופון מקצועי והכין את המיקסטייפ הראשון שלו, אשראי נוסף, תחת הכינוי "Mr. הארלו." בעזרת חברים הוא המשיך לעבוד על שני מיקסטייפים.

Shutterstock

הראפר "Dua Lipa" הוציא את ה-EP הפרסומת הראשון שלו, הארלו החתיך, בנובמבר 2015. למרות היותו עדיין תלמיד תיכון, ג'ק החל להופיע באולמות הכוללים את Mercury Ballroom, Headliners, והוויסקי בר היימרקט. הוא אפילו פתח עבור וינס סטייפלס במהלך קונצרט לואיוויל.

חודש לאחר סיום לימודיו בתיכון, יליד קנטאקי הוציא את המיקסטייפ 18 ביוני 2016. ג'ק המשיך להוריד סינגלים והחל להזמין הופעות בפסטיבלים כולל South by Southwest, Bonnaroo Music Festival ו-Forecastle Festival.

עם זאת, הדרך שלו להצלחה לא תמיד הייתה חלקה. הוא עבר לאטלנטה ב-2018 והחל לעבוד בצ'יק צ'ק בקפיטריה של אוניברסיטת ג'ורג'יה סטייט כדי להסתדר.

הלהיטים "מחלקה ראשונה" נפגשו אז DJ Dream וחתום על שלו ו דון קנוןחברת התקליטים של Generation Now, באוגוסט 2018. ג'ק הוציא קומץ סינגלים ואת המיקסטייפ הגדול הראשון שלו, מְשׁוּחרָרלפני שחרור ה-EP אקשן מתוק במרץ 2020. סינגל הבכורה של ה-EP, "Whats Poppin", הציג את ג'ק לקהל מעריצים חדש לחלוטין וזכה לשיתוף נרחב ב-TikTok.

הוא יצא עם אלבום הבכורה שלו באורך מלא, זה מה שכולם אומריםבדצמבר 2020, ואחריו יצא אלבומו השני, חזור הביתה הילדים מתגעגעים אליךבמאי 2022.

בנוסף לזכייה להצלחה מסחרית, ג'ק היה מועמד לקומץ פרסים. הוא זכה להנהון בקטגוריית הופעת הראפ הטובה ביותר בטקס פרסי הגראמי לשנת 2021, כמו גם מועמדות לאלבום השנה ולביצוע הראפ המלודי הטוב ביותר על עבודתו על ליל נאס Xשל מונטרו בשנת 2022.

האם ג'ק הארלו ממשיך בקריירת משחק?

לאחר שהוכיח את עצמו כראפר, ג'ק מנהל כעת קריירה כשחקן. במרץ 2022 הוכרז שהוא יעשה את הופעת הבכורה שלו במשחק בריבוט של הסרט מ-1992 גברים לבנים לא יכולים לקפוץ.

כוכב הסרט המקורי, וודי הרלסוןנתן לג'ק את חותמת האישור שלו בזמן שדיבר איתו Yahoo! ביוני 2022. "אני מרגיש מצוין", אמר. "אני חושב שג'ק כנראה ירסק את זה. הם הולכים לעשות סרט טוב יותר ממה שעשינו. אני מצפה לצפות בו".

קישור מקור