כמה כסף מרוויחה שחקנית

אתה לא צריך לדאוג לגבי תזרים המזומנים שלה, יקירי. אוליביה ווילד בעלת קריירת משחק ראויה לציון ואף הרחיבה את כישרונותיה לבימוי. ראית אותה בסרטים שוברי קופות ושמעת את קולה בתוכניות אנימציה פופולריות, אז כמה שווה הכוכבת? המשך לקרוא כדי לגלות את השווי הנקי של אוליביה!

מהו השווי הנקי של אוליביה ווילד?

נכון לשנת 2022, ה חכם ספרים למנהל יש שווי נקי של 25 מיליון דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי.

איך אוליביה ווילד מרוויחה כסף?

לפני שעשתה את זה על המסך הגדול, ילידת וושינגטון הבירה עשתה את הופעת הבכורה שלה במשחק בסדרת פוקס עורות בשנת 2003. בזמן שהיא הופיעה רק בכמה פרקים, אוליביה נשארה מסומנת ועסוקה בשנים הבאות והופיעה בתוכניות בלתי נשכחות כמו ה-OC והסרט מ-2006 כלב אלפא.

רוב לאטור/שטרסטוק

ב-2007 היא הצטרפה לצוות השחקנים של הסדרה הרפואית בַּיִת, שם גילמה את רמי האדלי וכיכבה ב-81 פרקים עצומים. "זה היה פשוט פיצוץ להיות בקבוצה הזו של אנשים שעשויים להיות הרופאים החדשים, אולי לא. הייתה לנו תקופה כל כך פנטסטית. זה באמת היה אחד משיאי הקריירה שלי", אמרה בראיון בינואר 2009 עם בריאן פורד סאליבן.

אוליביה זכתה להכרה גדולה על עבודת הבימוי שלה בסרט ההתבגרות חכם ספרים, מה שהביא לה מועמדויות רבות לפרס ולחטיפות. הסרט קיבל פרס Independent Spirit עבור הסרט הראשון הטוב ביותר ואוליביה זכתה בפרס דוריאן לאמן השנה וסרט השנה.

ה החיים בעצמם הכוכב ביים את המותחן הפסיכולוגי הקרוב והצפוי אל תדאגי יקיריאשר מככב פלורנס פו והחבר של אוליביה ובוגר וואן דיירקשן הארי סטיילס.

האם אוליביה ווילד מחזירה בעבודה פילנתרופית?

ה ברט וונדרסטון המדהים כוכבת ידועה בתמיכתה השוטפת למטרות מיוחדות, כמו PETA ו-Save the Children, מטרה שקבעה אותה כשגרירת האמנים שלהם ב-2015.

"הרגשתי מחוברת מאוד לקהילת האמהות הבינלאומית במהלך ההריון שלי ולידת הבן שלי", אמרה בזמן שזכתה לכבוד ב- מגווןהאירוע ההומניטרי של 2016, "והבנתי שזכיתי בלוטו, כביכול, ואיזה מזל שאנחנו לא מבוהלים מהילד שלנו ימות בלידה או ימות בשלושת החודשים הראשונים לחייו".

"בכל פעם שיכולתי לקחת את הבן שלי לרופא הילדים התברר לי שאני האדם הכי בר מזל עלי אדמות ורציתי לקחת את המזל הזה ולהמשיך להיות פעיל בזירה הזו", ויניל כוכב נוסף.

קישור מקור