כמה כסף מרוויחים הדוגארים? ראה את כל השווי הנקי של בני המשפחה

ממשיכים בקצב של הדוגרס! מאז הופעת הבכורה שלהם ב-TLC ב-2008, ג'ים בוב ו מישל דוגר, יחד עם 19 ילדיהם… ועוד יותר מכך, הפכו לשמות מוכרים עם מספר תוכניות ריאליטי וכמה מאמצים עסקיים גדולים למדי. עם כל ההצלחה הזו, אין זה מפתיע שלכל המשפחה יש שווי נקי מרשים למדי.

ככלל, משפחת דוגר שווה לפי הערכות של 3.5 מיליון דולר שווי נקי של סלבריטי. בין משכורות הריאליטי שלה, הוצאת ספרים, השקעות נדל"ן ומיזמים אחרים, המשפחה גרפה טונות של מזומנים במהלך השנים. למעשה, דו"ח שפורסם על ידי E! חֲדָשׁוֹת בשנת 2009 העריכו כי פרק אחד מהתוכנית של המשפחה הכניס בין 25,000 ל-40,000 דולר.

המעריצים יודעים שכאשר מדובר ב-Duggars וכסף, המשפט האהוב עליהם הוא: "קנה משומש, תחסוך את ההבדל". אבל המטריארך והפטריארך של המשפחה למעשה היו כנים במקצת לגבי הכספים שלהם. במהלך ראיון עם היום בשנת 2017, ג'ים בוב ומישל הסבירו כיצד הם מסוגלים להרשות לעצמם כל כך הרבה ילדים ולהישאר, כפי שהם אהבו לומר, ללא חובות.

האם הדוגארים מחסנים את ילדיהם

"איך [other] אנשים משלמים ריבית על החוב בנוסף להסתדר?" שאל ג'ים בוב. "מה שעשינו זה משהו שהרבה אנשים לא רוצים לעשות. זה לא עומד בקצב של הג'ונס. תמיד נהגנו ברכבים ישנים יותר; מעולם לא קנינו רכב חדש."

כשזה הגיע לדבר על הוצאות, הוא הסביר שמישל תדיר מכירות גראז' לבגדים. "אנחנו כנראה מוציאים פחות על בגדים ממה שמשפחה בת ארבע נפשות הייתה מוציאה", אמר אז אישיותו של TLC. "אנחנו מוציאים הרבה כסף על אוכל – 3,000 דולר בחודש על אוכל וחיתולים ודברים מהסוג הזה".

מישל, מצידה, ציינה כי בני הזוג הלכו ל"סמינר חופש כלכלי כשהיינו צעירים", שלימד אותם ש"זה היה על לצאת ולהישאר מחובות".

כשהילדים דוגאר גדלו, הם הקימו משפחות וקריירה משלהם. בעוד כמה מ-19 הילדים של ג'ים בוב ומישל עדיין צעירים וגרים בבית – כאילו ג'וזי, ג'ורדן ו ג'ניפר – אחרים התחתנו והרוויחו כסף משלהם. ג'יל, ג'ון-דיוויד ו ג'סהיחד עם אחיהם, יש שווי נטו עצום בעצמם, בנפרד ממספר המשפחה כולה.

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות את כל השווי הנקי של בני משפחת דוגר.

קישור מקור