כמה כסף מרוויחים קודי ונשות

כמה כסף מרוויחים קודי ונשות

זה לא מפתיע קודי בראון והנשים של נשות אחות, מרי בראון, רובין בראון, ג'נל בראון ו כריסטין בראוןיש כסף בבנק לאחר שכיכבו בתוכנית TLC מאז 2010. למעשה, השווי הנקי האישי שלהם בהחלט גבוה ממה שהייתם חושבים.

כיצד מרוויחים הנשים ובני הזוג לשעבר את המשכורות הגבוהות שלהם? לכל אחד יש את ההמולות שלו לצד הופעות הריאליטי שלהם בטלוויזיה. מרי מנהלת לינה וארוחת בוקר חמוד בשם Lizzie's Heritage Inn בפארוואן, יוטה, אותו התחילה לאחר שרכשה בחזרה בית שסבא רבא וסבתא רבא שלה בנו והפכה אותו לפונדק. Meri הוא גם מוכר עצמאי פופולרי של LuLaRoe.

ג'אנל, שעזבה את קודי ב-2022, בקשר אושרה בלעדית בדצמבר, הקימה חברה משלה בשם תתאמץ עם ג'אנל, שמתמקדת בעיקר בבלוגים ובשיתוף מוטיבציה לאימון ברשתות החברתיות. היא גם מאמנת בריאות מוסמכת שמציעה "אימון חמלה גוף ואחריות", לדבריה אתר אינטרנט. ג'אנל השיקה תוכנית בריאות ואיכות חיים עם בתה מאדי כדי לעזור לאחרים להשיג את יעדי הכושר שלהם.

בנוסף, היא מייצרת הכנסות באמצעות Cameo על ידי יצירת סרטונים בתשלום למעריצים, עם תוכן מותאם אישית אפשרויות החל מ-$35.

לגבי רובין, תפקידה העיקרי של אשת האחות הוא תחזוקה הארון של אחותי, "בוטיק קו התכשיטים והבגדים המקוון" של הנשים של TLC. קודי גם עזר להשיק את הפרויקט. על פי הדיווחים אם לחמישה היא הכוח המניע העיקרי מאחורי החנות המקוונת, והיא כתבה בעבר רבים מהפוסטים בבלוג תוך כדי עיצוב קווים משלה. עם זאת, הפרויקט הוחל על ידי כל ארבעת הנשים כאשר כל אחת מהן הייתה נשואה (באופן חוקי או רוחני) לקודי, אז כולן השתתפו. עם זאת, האתר הושבת עם הודעה שהצוות "עסוק בעדכון store for you" ויחזור "בקרוב" מאז 2019.

כריסטין פתחה עסק משפטי בשם CBrown Quest, LLC, במאי 2020, השמש דיווחה לאחר שרשמה את החברה בוועדת תאגיד אריזונה. היא גם קמעונאית של LuLaRoe ועושה Cameos, כמו ג'אנל, כדי להישאר מחוברת עם המעריצים שלה. כריסטין גם מרוויחה מזומנים כשהיא הופיעה בסדרה דיגיטלית משלה עבור TLC, מבשלת עם רק כריסטין. התוכנית עלתה לראשונה בפברואר 2022.

בנוסף, כריסטין וג'אנל חברו כדי לשתף עצות בריאות ומוצרים בחשבון האינסטגרם המשותף שלהן, הסוד לטיפול עצמי.

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות כמה כל אחת מנשות האחיות – והבעל קודי – שווה!קישור מקור