כמה כסף מרוויח אלום 'LPBW'

אין הופעה, אין בעיה! מולי רולוףההכנסה של מרשימה למרות שכבר אינה פועלת אנשים קטנים, עולם גדול. גלול למטה לכל מה שאנו יודעים על השווי הנקי שלה, עבודה ועוד!

מהו השווי הנקי של מולי רולוף?

לפי שווי נקי של סלבריטיה TLC אלום שווה כ-700,000 דולר.

איפה גרה מולי רולוף?

החל משנת 2022, מולי גרה בספוקיין, וושינגטון עם בעלה יואל סילביוס. שֶׁלָה לינקדאין מצהירה שכיום היא מנהלת חשבונות בכירה – דיווח חיצוני ב-Nordstrom. היא למדה ראיית חשבון באוניברסיטת ויטוורת'.

למה מולי רולוף לא ב"אנשים קטנים, עולם גדול"?

למרות ש רולופס מעולם לא הסבירו מדוע מולי כבר לא מופיעה בתוכנית הלהיט של המשפחה, אבא מאט רולוף רמז פעם שהתרחש תקרית.

"היו לנו כמה הפחדות אחרות בימים הראשונים כשכולם היו צעירים", אמר מאט במהלך פרק של "אבהות מחלקה ראשונה"פודקאסט. "היינו מאוד מגוננים. במיוחד דאגנו שמולי תהיה מעורבת במשהו. כשעשינו את התוכנית, היו לנו מספר מעריצים שהיו להוטים מדי להגיע לבני משפחה שונים שהם היו מקובעים אליהם".

באדיבות אודרי רולוף/אינסטגרם

בדצמבר 2020, יעקב רולוף התייצב עם האשמות על התעללות מינית נגד מפיק התוכנית.

במהלך הפודקאסט, מאט אמר שהוא גאה בבנו על כך שהתקדם. "אנחנו, כמשפחה, גילינו רק יומיים – יומיים או שלושה – לפני כן [Instagram post]," הוא הסביר. "יעקב שלח סמס למשפחה, סמס קבוצתי. וזה היה קשה. זו הייתה גילוי קורע לב. זה תפס את כולנו בהפתעה. לא היה לנו מושג".

מאט המשיך והסביר שהתקרית של ג'ייקוב "לא קרה בחווה" אבל היא עדיין הייתה הרסנית. "זה אחד מהדברים שבהם אתה חושב שעיננת את המשפחה שלך והכנת את הילדים שלך לדברים כאלה."

בעוד שמולי תופיע מדי פעם LPBW, ג'ייקוב התרחק לגמרי מהסדרה. למרות החיים הרחק חוות רולוףעם זאת, מולי ובעלה מבקרים את משפחתה לעתים קרובות. בינואר, איימי רולוף שיתפה תמונה מתוקה עם בתה, חתנה ו בַּעַל כריס מרק.

"כשהבת שלי ובעלי באים לעיר, אני תמיד נהנית", זרחה האמא הגאה דרך האינסטגרם שלה ב-3 בינואר. "פשוט בילינו ביחד, וזה היה פשוט מושלם".

מה מולי רולוף עושה עכשיו?

ביוני, טורי רולוף הסבירה מדוע מולי – שגם נקראת בשם האמצעי שלה ג'ו – שמרה על פרופיל נמוך בזמן שהשתתפה בשאלות ותשובות של סיפורי אינסטגרם עם מעריצים.

"למה אנחנו אף פעם לא רואים את מולי?" מעריץ אחד שאל ב-3 ביוני.

"כי ג'ו עסוקה בלחיות את חייה הטובים ביותר בספוקומפטון!!" טורי כתבה לצד תמונה מחגיגת חג המולד שעברה. "נזכה לראות אותה בעוד כמה שבועות! אנחנו מתגעגעים אליה וליואל הרבה אבל מדברים לעתים קרובות".

בינתיים, אודרי רולוף חשפה גם שהיא שומרת על קשר עם גיסתה. ביולי שיתפה אם לשלושה שהיא ו ג'רמי רולוף יצאו לדייט זוגי עם מולי וג'ואל.

"קח את מולי וג'ואל למקום האהוב החדש הערב!" אודרי שיתפה דרך האינסטגרם את הסיפור שלה ב-28 ביולי על סרטון של הזוגות נהנים מכוסות יין כשהם נרגעים על המרפסת של יינות Amaterra בפורטלנד, אורגון.

קישור מקור