תהליך הערעור של טוד וג'ולי כריסלי עשוי להימשך

כמה כסף מרוויח כוכב הריאליטי

טוד כריסלי כרגע יש א שווי נקי של 1.5 מיליון דולר, לפי שווי נקי של סלבריטילמרות שזה עשוי להשתנות בקרוב.

ה כוכב ריאליטי נמצא אשם בכל הסעיפים בתיק ההונאה שלו יחד עם אשתו, ג'ולי כריסליביולי 2022. הזוג צפוי לעד 30 שנות מאסר בגזר הדין הקרוב וקנסות כבדים שעשויים לשנות את הערך הנקי שלהם.

טוד הגיש בקשה לפשיטת רגל אישית לראשונה בשנת 2012. בשלב זה, הוא טען שיש לו 4.2 מיליון דולר בסך נכסים וכמעט 50 מיליון דולר בחובות. הוא גם טען שהיה עליו רק 100 דולר במזומן באותה עת ו-55 דולר בחשבון העובר ושב שלו. בשנה שלאחר מכן, הוא הגיש בקשה לפשיטת רגל תאגיד.

באשר למטריארך, היא גם שווה 1.5 מיליון דולר. זה גם עוזר שלזוג יש הופעה סופר מוצלחת – כריסלי יודעת הכי טוב – שהוצגה בבכורה בשנת 2014. למרות שעם גזר הדין האשמה שלהם, גורל התוכנית באוויר.

עם זאת, העבר של השניים הדביק אותם מכיוון שבאוגוסט 2019 הם הסגירו את עצמם בגין העלמת מס. לאחר שהואשמו במספר עבירות של הונאה בנקאיות, העלמת מס וקשירת קשר, משפטם החל שנתיים לאחר מכן.

באדיבות טוד קריסלי/אינסטגרם

"אנחנו עומדים באמונתנו ומה שאנחנו יודעים הוא המזל המתאים לקבל את העצה שיש לנו ואנחנו נצעד בדרך הזו כי אנחנו יודעים שהאדון הטוב יעביר אותנו", אמר טוד אז.

לפני הכרעת הדין שלהם, טוד וג'ולי התבררו כמוצלחים בדרכים אחרות. בשנת 2016, טוד הוציא סינגל בשם "אהבה אינסופית" עם שרה אוונס. השיר הגיע למקום ה-19 בשיאו שלט חוצות טבלאות באותה שנה.

נראה שגם הילדים שלו עושים לעצמם שם, במיוחד לבת סוואנה כריסלי, שהשיקה ליין בגדים ב-2017 בשם Faith Over Fear. שנתיים לאחר מכן, היא השיקה קו שני בשם SavannahChrisleyxRampage. "השתוללות היא קריאה לפעולה לחיות את חייך האמיתיים, הנועזים והמדהימים ביותר!" היא כתבה באינסטגרם בזמנו.

מלבד אופנה, ה גדל כריסלי כוכב מתעניין בתעשיית היופי. למעשה, יש לה קו איפור בשם Sassy Cosmetics שיושק לפני חג המולד. "אנחנו נרגשים בגלל זה, ואני מתכוונת שזה היה משהו שעבדתי עליו בחמש השנים האחרונות והעובדה שזה סוף סוף מתעורר לחיים היא כל כך מרגשת עבורי", אמרה בלעדית סגנון חיים.

קישור מקור