מאט רולוף שווי נקי

כמה כסף מרוויח כוכב 'LPBW'

אנחנו מכירים אותו הכי טוב בתור כוכב של TLC אנשים קטנים, עולם גדולאבל מאט רולוף חבשה הרבה כובעים במהלך השנים. ועם עבודותיו הרבות, הוא גם צבר ביצת קן לא קטנה. גלול למטה כדי ללמוד עוד על השווי הנקי שלו וכיצד הוא מרוויח את הכסף שלו!

מה השווי הנקי של מאט רולוף?

לפי שווי נקי של סלבריטי, כוכב הריאליטי בטלוויזיה שווה 6 מיליון דולר מגניבים! לא עלוב מדי.

איך מאט רולוף הרוויח את כספו?

איך הוא התעשר כל כך? הקריירה שלו התחילה בשנות ה-80, כשעבד כמתכנת מחשבים בעמק הסיליקון. (היה לו גם קריירת משחק קצרה במהלך אותו עשור, כשהופיע בסרט מתחת לקשת וה מלחמת הכוכבים סרט טלוויזיה יווקס: הקרב על אנדור.) לאחר שחבר שכנע את מאט לקחת עבודה בחברת מחשבים באורגון, הוא ואשתו דאז איימי רולוף קנה חווה בשטח של 34 דונם בקהילה של Helvetia, ממש מחוץ לפורטלנד.

מהן התפקידים של מאט רולוף?

בינתיים, אולי הגיע סכום נכבד מההופעה של המשפחה. כוכבים בסדרה כמו TLC One יכולים להרוויח כ-1,500 עד 3,000 דולר לפרק, לפי Business Insider. עם השנים הראשונות של התוכנית שמתחילות בערך 20 פרקים לעונה ושתי עונות בשנה, זה יכול בקלות לתרגם לכך שמאט הרוויח 60,000 עד 120,000 דולר מהתוכנית עבור כל אחת מהשנים הללו.

באדיבות מאט רולוף/אינסטגרם

שינוי חוות רולוף:

מאט הפך את החווה המשפחתית לפארק שעשועים מלא ברכיבות ואטרקציות, כפי שראינו בתוכנית הריאליטי TLC. מדי שנה הוא ומשפחתו מקבלים בברכה כ-30,000 מבקרים בנכס.

להפוך לסופר:

מאט גם ניצל את תהילתו על ידי כתיבת שלושה ספרים: נגד סיכויים גבוהים: להיות דוד בעולם גוליית ב 1999, משפחה קטנה, ערכים גדולים: שיעורים באהבה, כבוד והבנה למשפחות בכל גודל בשנת 2007 וספר הילדים לוסי הקטנה, גזע גדול בשנת 2018.

דיבור בפני קהל:

לפני נגיף הקורונה הוביל לנעילה ארצית במדינות השונות בארה"ב, מאט סייר בארץ כדובר מוטיבציה. אז לא, הופעת הטלוויזיה שלו היא לא מקור ההכנסה היחיד שלו!

בעלות על כל חוות רולוף:

מאט הוא גם הבעלים היחיד של חוות רולוף. לאחר גירושיו מאשתו לשעבר איימי ב-2016, מאט, שמאז המשיך עם חֲבֵרָה, קארין צ'נדלר, קנה את רוב חלקה בחוות רולוף ב-2019. מאוחר יותר הוא רכש את יתרת הדונמים מהאקסית שלו ב-2020 תמורת 975,000 דולר, השמש דווח בזמנו.

עם זאת, אין דם רע בין מאט ואיימי. למעשה, איימי ובעלה, כריס מרק, התחתנו בחוות רולוף וחגגו את יומם הגדול ב-28 באוגוסט 2021, באסם שמאט בנה בדיוק לכבוד האירוע.

לאחר רכישה מלאה של מכלול חוות רולוףמאט קיבל את ההחלטה להעמיד 16 מתוך 109 דונם של חוות רולוף למכירה במאי 2022. הוא הכריז על הרישום ב-12 במאי באמצעות אינסטגרם.

"טוב, החתולים יצאו מהשק. אני רוצה לוודא שכולכם שומעים את החדשות הגדולות ישירות ממני", הוא כתב בזמנו. "כל @rolofffarms הביאו לי ולמשפחתנו שמחה גדולה במשך 30+ השנים האחרונות! כיום עומדים למכירה 16 ​​דונם מהחוות 109 דונם כולל בית המשפחה המקורי שלנו ואסם אדום בוהק. זה קצת מפחיד אבל בעיקר מרגש. … הגיע הזמן להתקדם לעונה הבאה של החיים."קישור מקור