כמה כסף מרוויח שחקן ה-NFL

כמה כסף מרוויח שחקן ה-NFL

אתה לא צריך להיות מעריץ של טום בריידי להודות שהוא אחד הספורטאים הנחשקים ביותר בעולם. הקוורטרבק של Tampa Bay Buccaneers, שהחל את קריירת ה-NFL שלו עם ניו אינגלנד פטריוטס בשנת 2000, מכונה לעתים קרובות ה-GOAT – הגדול בכל הזמנים – ובואו נגיד, השווי הנקי שלו בהחלט הולך בעקבותיו. לפי הערכות, טום שווה 250 מיליון דולר שווי נקי של סלבריטי.

בעוד השחקן הכוכב נהנה מרצף ניצחונות לאורך הקריירה המוצלחת שלו, סיפר מקור Us Weekly שטום פרש ב-29 בינואר 2022.

כדי ללמוד עוד על האופן שבו טום בריידי מרוויח את הכסף שלו, המשך לקרוא.

טום בריידי מרוויח מיליונים מכדורגל:

במרץ 2020 הודיע ​​טום על עזיבתו את הפטריוטס לאחר 20 שנה. מאוחר יותר באותו החודש, דיווח אדם שפטר מ-ESPN כי החוזה של הספורטאי עם ה-Buccaneers היה כדלקמן: "שנתיים, עסקה של 50 מיליון דולר, הכל מובטח, שכוללת גם עוד 9 מיליון דולר בתמריצים – 4.5 מיליון דולר בתמריצים בשנה. החוזה גם אוסר על תגיות ועסקאות".

טום בריידי מרוויח כסף מהזכייה בסופרבול:

עד היום, יליד קליפורניה שיחק ב-10 משחקי סופרבול. מתוך אלה, יש לו שבעה ניצחונות תחת החגורה. על פי דיווח של CNBC משנת 2019, הזוכים בסופרבול מרוויחים 118,000 דולר. לגבי הקבוצה המפסידה, כל שחקן מקבל 59,000$.

לטום בריידי יש עסקאות מותג:

בניגוד לספורטאים מקצועיים אחרים, טום, הנשוי לדוגמנית-על ג'יזל בונדשן, הפך לסלבריטאי בתום לב. בין הכישרון שלו על המגרש לפופולריות מחוץ למגרש, מותגים לא יכולים שלא לרצות לעבוד איתו.

במרץ 2020, הפורטפוליו של טום כולל חוזים עם Under Armor, מזרוני מולקולה, Upper Deck ושעוני IWC. רבות מהאישורים שלו נמשכו שנים.

"טום בריידי מייצג הרבה ממה ש- Under Armor עוסק", מייסד ומנכ"ל קווין פלאנק אמר בהצהרה משנת 2010 שהכריזה על השותפות. "הוא צנוע ורעב וממשיך להיות מרוכז בלנצח ולהשתפר בכל יום".

טום עבד בעבר גם עם UGG אוסטרליה, Tag Heuer ואסטון מרטין. יתר על כן, הוא ייסד את המותג שלו, TB12, המורכב ממוצרים, תוכניות תזונה ואימונים ועוד הרבה יותר. בשנת 2017, טום כתב את The TB12 Method: How to Achieve a Lifetime of Sustained Peak Performance.

בעוד אב לשלושה, שחולק את הילדים בנימין וויויאן עם ג'יזל והבן ג'ון עם האקס ברידג'ט מוינהאן, הוא ללא ספק עשיר, הוא בהחלט לא המפרנס במשפחתו. למעשה, לג'יזל יש שווי מוערך של 400 מיליון דולר.

פרישת ה-NFL של טום בריידי:

למרות שהוא לא הגיש הצהרה רשמית עדיין, Us Weekly אישר את פרישתו של טום ב-29 בינואר. מספר שחקני NFL נפרדו מחבריהם הספורטאים ברשתות החברתיות, כולל חברו לקבוצה של טום מייק אוונס.

"תודה על הכל אחי גדול", צייץ השפופרת הרחב ב-29 בינואר, והוסיף כי "זה היה כבוד" עם האימוג'י של העז, בהתייחס לטום הידוע בתור "העז".

קישור מקור