האם האחיות האקסטרים אנה, לוסי עדיין ביחד עם בן

כמה כסף מרוויח שחקנים

עושה בנק! כוכבי התוכנית המצליחה TLC אקסטרים אחיות לכל אחד מהם יש שווי נקי מרשים והם בטוח יגדלו את חשבונות הבנק שלהם הודות לעונה 2, שתעלה לראשונה ביום שני, 23 בינואר, 2023, בשעה 21:00 ET/PT. המשיכו לגלול כדי לגלות כמה כסף הם מרוויחים, המשכורות שלהם ועוד.

השווי הנקי של 'האחיות הקיצוניות' כריסטינה וג'סיקה

טלנצח אחיות כריסטינה מאנינג ו ג'סיקה דונאגן לכל אחד מהם יש שווי נקי של 400,000 דולר, לפי מספר דיווחים. אומרים שהם מקבלים בין $10,000 ל-$30,000 לכל פרק של אקסטרים אחיות.

'האחיות הקיצוניות' השווי הנקי של אנה ולוסי

אנה ו לוסי דסינק, שמתוארים בעצמם כ"תאומים הכי זהים בעולם", יש להם שווי נקי של 1 עד 5 מיליון דולר. כמו כריסטינה וג'סיקה, גם אנה ולוסי מקבלות תשלום עבור הופעתן בתוכנית והן מגיעות בכל מקום בטווח האמור לעיל, על פי דיווחים רבים.

איך כריסטינה וג'סיקה של אקסטרים סיסטרס מרוויחות את הכסף שלהן?

בנוסף לתפקידים שלהם בעונות 1 ו-2 של TLC's אקסטרים אחיות, גם כריסטינה וגם ג'סיקה עובדות כמאמנות אינטואיטיביות לחיים. כריסטינה מרבה להשתמש במדיה החברתית כדי לקדם את עבודתה כמאמנת, ומציקה לעוקבים עם ההזדמנות לשבת איתה במהלך "מעגל כוונות" כחלק מ- Girl's Night Live.

"כל משתתף יצטרף לאמצע המעגל ואנחנו נבלה זמן בהפעלת אנרגיה לקראת הכוונה שלך", כתבה כריסטינה על האירוע באוקטובר 2022. ה אקסטרים אחיות star מקיים גם קריאת קלפי טארוט ב-$35 כל אחד, ומארח באופן קבוע סדנאות למעוניינים.

בנוסף, כריסטינה מציעה מפגשי זום של 15, 30 ו-60 דקות עבור לקוחות המעוניינים לעבוד איתה כ"מאמנת פורצת דרך אינטואיטיבית". היא גובה 135 דולר, 250 דולר ו-480 דולר בהתאמה עבור הפעלות. מעריצים יכולים לשלם לה גם עבור הודעות Cameo, שמתחילות ב-8 דולר ומגיעות עד 210 דולר.

באשר לג'סיקה, היא עובדת עם לקוחות כדי לעזור להם "להתחבר" ל"עתיד" שלהם דרך האתר המקצועי שלה. היא גובה 135 דולר עבור סשן זום של 15 דקות, 225 דולר עבור סשן זום של 30 דקות ו-400 דולר עבור סשן זום של 60 דקות. כמו אחותה, גם ג'סיקה משתמשת בקמיאו וגובה מהמעריצים בין 5 ל-210 דולר עבור סרטונים מותאמים אישית. יחד, האחיות כתבו ספר בישול שניתן לרכוש בבארנס אנד נובלס שכותרתו, טען את האוכל שלך, שנה את חייך. ספר הבישול של רייקי עולה כ-40 דולר.

חאיך אנה ולוסי של אחיות אקסטרים מרוויחות את הכסף שלהן?

בנוסף למשכורת ה-TLC שלהם עבור כל פרק של אקסטרים אחיות, התאומות אנה ולוסי מתמצאות במדיה חברתית. לא רק שהם חולקים עצות יופי, אופנה וסגנון חיים על 108,000 העוקבים שלהם ביוטיוב, אלא שהם מנצלים את התלבושות התואמות שלהם על ידי מכירת הבגדים שלהם באתר הקמעונאי Depop. כמו כוכבי TLC אחרים, גם אנה ולוסי משתמשות בקמיאו וגובות בין 10 ל-200 דולר עבור הודעות אישיות.

באדיבות אנה ולוסי דסינק/אינסטגרם

אנה ולוסי חולקות הכל, כולל החבר בן בירן, שעובד כמכונאי חשמל. למרות שהוא בעצמו תאום, אנה ולוסי הבהירו שיציאה עם גברים שונים אינה אופציה.

קישור מקור