כמה כסף עשתה השחקנית

האגדה ההוליוודית קירסטי אלי השאירה אחריה שווי נטו בעקבות מותה בגיל 71. השחקנית המנוחה, שמתה ביום שני, 5 בדצמבר 2022, הייתה ידועה בתפקידה ב לחיים ו צריך שניים, בין פרויקטים מוצלחים אחרים.

"אנו עצובים להודיע ​​לך שאמנו המדהימה, העזה והאוהבת נפטרה לאחר מאבק בסרטן, שהתגלה רק לאחרונה", כתבו ילדיה, טרו ולילי פרקר, בהצהרה שפורסמה לה. אינסטגרם. "היא הייתה מוקפת במשפחתה הקרובה ביותר ונלחמה בעוצמה רבה, והותירה אותנו בוודאות בשמחת החיים הבלתי נגמרת שלה ובכל ההרפתקאות שצפויות לה. עד כמה שהיא הייתה אייקונית על המסך, היא הייתה אמא ​​וסבתא מדהימות אפילו יותר".

המשיכו לקרוא כדי לגלות את השווי הנקי של קירסטי וכיצד היא הרוויחה כסף.

מה היה השווי הנקי של קירסטי אלי?

Kirsti Alley השאירה אחריה שווי נקי של 40 מיליון דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי.

איך קירסטי אלי הרוויחה כסף?

קירסטי אלי פרצה למקום בהוליווד בזכות תפקידה בסיטקום המצליח של NBC, לחיים. לאחר שזכתה בפרסי אמי וגלובוס הזהב במהלך תקופת התוכנית, העבירה אלי את הפוקוס שלה לסיטקום הארון של ורוניקה ובהמשך סדרות פשע האחרון שנעשה. היא לקחה הביתה עוד אמי עבור הסרט עשוי לטלוויזיה אמא של דוד, מגבשת את מקומה בתולדות הבידור.

מיישמת את הכישרון שלה על המסך הגדול, אלי כיכבה בפרויקטים כאלה כולל לירות על מנת להרוג ו Drop Dead Gorgeous, שומרת על נוכחותה בתור א-ליסט הוליוודית.

למרות שהייתה לה קריירת משחק רווחית, אלי מעולם לא התכוונה להמשיך בחיים במצלמה. בתחילה, בחיפוש אחר תפקיד מקצועי כמעצבת פנים, אלי מצאה את עצמה במספר מופעי משחקים בלוס אנג'לס. בעל כישרון להופיע, ה לחיים הכוכב התחיל להזמין תפקידים קטנים בטלוויזיה, עם פריצת דרך גדולה מסע בין כוכבים השני. עד 1987, היא קיבלה את התפקיד של רבקה האו לחיים לצד טד דנסון והפך לכוכב שהמעריצים ידעו שהיא. משיג אמי אחד וגלובוס הזהב אחד מארבע ושלוש מועמדויות בהתאמה, אלי היה כוכב על בונאמי בשנות התשעים.

אוון אגוסטיני / אינוויז'ן / AP / Shutterstock

מתי לחיים עטופה ב-1993, Alley הפנתה את תשומת לבה לסיטקומים אחרים כמו גם לפרויקטים רציניים גדולים וקטנים, אם כי קריירת המשחק שלה ירדה מעט בתחילת שנות ה-2000. משמרה על פרופיל נמוך יותר ועדיין מופיעה בטלוויזיה מעת לעת, אלי ניסתה לככב בתוכנית משלה בשם שחקנית שמנה, למרות שפגשו רק עונה אחת של הצלחה. בתוך הרמה המקצועית שלה, תשומת הלב הוקדשה למשקלה ולמצבה הבריאותי הנפשי של אלי, אם כי היא החלה להופיע בזירת המשחק עד 2010.

אולי אחד החיזוקים הגדולים ביותר לקאמבק של אלי הגיע בדמות רוקדים עם כוכבים. בהתחרות ב-2011 וזכתה בפרס סגנית, אלי הרשימה את הצופים והשופטים. פותחת עסק משלה ומתמקדת באורח חיים אורגני, ה לחיים אלום הבהירה שהיא רק מתחילה.קישור מקור