כמה מרוויחים כוכבי הריאליטי

הכוכבים של אנשי בוש אלסקה אולי יש להם אורח חיים פשטני מאוד, אבל זה לא אומר שהם לא גורפים את הבצק! המשיכו לקרוא כדי לגלות היכן עומד כעת כל השווי הנקי של המשפחה.

מהו השווי הנקי של משפחת "אלסקן בוש"?

לפי השמשה משפחה בראוןשל שווי נקי הוא סכום עתק של 60 מיליון דולר נכון למרץ 2020.

פטריארך משפחה בילי בראון אמרו שהוא שווה 6 מיליון דולר בלבד לפני מותו ב-7 בפברואר 2021, בעוד שלו ילדים על פי הדיווחים, הרוויחו כ-40,000-60,000 דולר כל אחד עבור צילומי התוכנית בערוץ דיסקברי, לפי האאוטלט.

הכוכב המנוח חולק שבעה ילדים עם אשתו, עמי בראון,- נועה, ציפור השלג, גֶשֶׁם, יהושע, דוב, גבריאל ו מתיו.

באדיבות Rain Brown/Instagram

איך 'אנשי בוש האלסקן' מרוויחים את כספם?

בילי היה מרכיב קבוע בלהיט סדרת ריאליטי לפני שמת מהתקף בגיל 68. במהלך חייו היה גם איש החוץ מחברם של למעלה מחמישים ספרים. כמה מהמפורסמים ביותר כוללים גל אחד בכל פעםשפורסם בספטמבר 2007, וכן השנים האבודות, שוחרר בינואר 2009.

בשל הפופולריות של ה הופעהלא רק המשפחה הצליחה גר בלוס אנג'לס לכמה חודשים בזמן שאמא עמי נאבק בסרטן ריאות מתקדם, אבל הם גם רכשו כמעט 500 דונם של קרקע בטונסקט, וושינגטון. דווח כי בילי קנה את הקרקע, היושבת על הר בגובה 4,000 רגל, תמורת 415,000 דולר – והמעריצים נדהמו מהרכישה.

"@Discovery יש לך הופעות נהדרות, אבל הלוואי שהיית מפסיק לשחק את האנשים כעניים…" צייץ פעם מעריץ, בעוד אחר הוסיף, "הרגע הזה בחייך שבו אתה יודע שלעולם לא תרוויח כל כך הרבה כסף כמו אנשי בוש אלסקה וזה מכה חזק".

לא רק זה, אלא גם ליהושע יש א קָמִיעַ חֶשְׁבּוֹן. על חשבונו, כוכב הריאליטי גובה 40 דולר עבור סרטון אישי ו-280 דולר עבור סרטון עסקי.

דירוגי האנשים של אלסקה בוש
ערוץ דיסקברי

אילו בעיות משפטיות היו לכוכבי 'אנשי אלסקן בוש'?

למרבה הצער, יותר כסף מוביל לפעמים ליותר בעיות. בשנת 2016, בילי ובנו ג'ושוע, הלא הוא "באם בם", הודו באשמה ונידונו ל-30 יום ב כלא על גניבה לכאורה של אלפי דולרים ממדינת אלסקה. על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי Radar Online, נחשף כי השניים הואשמו בלמעלה מ-20 עבירות של זיוף וגניבה שלא נשבעו על כך ששיקרו על כך שהם חיים באלסקה כדי לקבל כסף מהממשלה.

בסך הכל, ה המשפחה גנבה לכאורה 27,000 דולר מהמדינה ונחוייבו להחזיר 22,000 דולר בקנסות.

קישור מקור