כמה משלמים לקודי, נשים

צוות השחקנים של נשות אחותכולל קודי, מרי, כריסטין, ג'אנל ו רובין בראוןאל תרוויחו משכורת גדולה כמו שאתם עשויים לחשוב עבור תוכנית הריאליטי שלהם. המשיכו לקרוא כדי ללמוד כמה משלמים כוכבי TLC לאחר 16 עונות.

משפחת הריאליטי מרוויחה כ-10% מתקציב התוכנית לפרק, לפי שליף. לפי הדיווחים, TLC מוציאה כ-250,000 עד 400,000 דולר על כל פרק, כלומר משפחת בראון מקבלת כ-25,000 עד 40,000 דולר כדי להתחלק ביניהם.

Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

ההערכה היא שהמשפחה הרוויחה בערך 3 מיליון דולר בסך הכל מצילומים בלבד מאז תחילת הסדרה שלהם ב-2010, מה שמשתווה לכ-375,000 דולר בשנה. למרות שזה נראה כמו הרבה כסף, לשבט בראון יש למעלה מ-20 חברים ולרוב נשותיו של קודי יש עבודה משלהן בצד.

עם זאת, דווח על ידי רשתות מרובות שמשפחת בראון למעשה לקחה קיצוץ בשכר לפני שנים כדי לשמור על התוכנית שלהם באוויר.

לאחר שעל פי הדיווחים קיבלה רייטינג נמוך לעונה 11, TLC ביטלה לכאורה את תוכנית הריאליטי על המשפחה הפוליגמית, לכלוך סבון דיווח. עם זאת, קודי התמקח עם הרשת כדי להישאר באוויר. ה 4 הנשים שלי על פי הדיווחים, alum אפילו הציע לעשות את ההופעה במחיר של משכורת אחת בלבד. לא ברור מה הסתיימה העסקה הסופית, אבל נשות אחות עדיין מוציא עונות.

חלק מהמעריצים תוהים איך משפחה כל כך גדולה מסוגלת לפרנס את עצמה, במיוחד בגלל שהם חיו בבתים גדולים מאוד כל הזמן שהם היו בציבור.

בעוד שקודי היה מעורפל לגבי ההיסטוריה התעסוקתית שלו, הוא עבד בעבר כאיש מכירות לפני שמצא תהילה בריאליטי.

עם זאת, על פי הדיווחים הוא עזב את עבודתו ב-2010 כדי להתמקד בבניית המותג של המשפחה. מאז הוא כתב את א ניו יורק טיימס ספר רב מכר.

באשר לנשותיו, מרי הוא הבעלים של לינה וארוחת בוקר בשם Lizzie's Heritage Inn ביוטה והוא קמעונאי עצמאי של אופנה LuLaRoe. ג'אנל היא מאמנת בריאות מוסמכת בזמן שרובין מנהל את החנות המקוונת שלהם, My Sisterwife's Closet. באשר לכריסטין, היא השיקה עסק משפטי, Brown Quest LLC, במאי 2020 וגם מוכר מוצרים עבור LuLaRoe.

בינתיים, ג'אנל וכריסטין עובדות שתיהן עם המותג Plexus. בספטמבר 2021, הנשים הסבירו שהן שותפות לחברה שתומכת בניהול משקל ובתזונה באמצעות מוצרי טיפוח אישי ותוספי תזונה. גם ג'אנל וגם כריסטין מקדמות את המותג באופן קבוע דרך הפוסטים שלהן במדיה החברתית ולעיתים קרובות מצטלמות עם המוצרים יחד.

בעוד קודי וארבע נשותיו מופיעים נשות אחיות, כריסטין הזמינה מופע משלה, מבשלת עם רק כריסטיןבפברואר לאחר שהודיעה על פרידתה מהפטריארך בראון בנובמבר 2021.

קודי ומשפחתו גם מרוויחים כסף כמשפיעי מדיה חברתית ומקבלים תשלום כדי ליצור סרטוני Cameo למעריצים.

קישור מקור