כריסטין בראון של נשות האחות קוראת לקודי עבור רובין האהובה בטריילר מתוח המכריז על בכורה

כריסטין אומרת שקודי 'שבר' את הלב של איזבל

אומר את האמת שלה. נשות אחות' כריסטין בראון ציינה את הסיבה מאחורי הפרידה שלה מהאקס קודי בראון היה שהוא סירב לתמוך בבת יסבל כאשר עברה ניתוח מתקן לעקמת שלה בגלל חששות COVID-19.

"הוא שבר את הלב של הילדה הקטנה שלי", סיפרה כריסטין, בת 50 אֲנָשִׁים ביום חמישי, 25 באוגוסט, בהתייחסו לאופן שבו קודי, בת 53, סירבה ללוות את כריסטין כשנסעה מחוץ למדינה עם יסבל, בת 19, בספטמבר 2020 כדי לבקר רופא מומחה. "אני באמת מתקשה להישאר עם בחור שאני לא מכבד. הבנתי את COVID, ולמה הוא לא יכול לבוא, אבל היא לא. ועדיין קשה לה עם זה".

היא המשיכה, "הייתי שם עם יסבל כל הזמן בניו ג'רזי לניתוח. ואני זוכר שהם ציינו, כמו, 'אתה כאן לבד? איפה בעלך?' אני כמו, 'אוי, הוא לא כאן'. והם כמו, 'וואו, זה לא קשה?' ואני כמו, 'לא, קשה לה'. ליסבל קשה, אבל לא קשה לי״. זו הייתה קריאת השכמה טובה".

"בסופו של דבר, הייתי מעדיפה שהוא יהיה שם, כמובן, כי זה מה שיסבל הייתה צריכה", אמרה כריסטין, לפני שהוסיפה, "אבל לא הייתי צריכה אותו יותר."

TLC

מלבד הניתוח של בתה, קמעונאית LuLaroe גם הזכירה שהיא "צריכה יותר תקשורת" ו"יותר אמון", אבל בסופו של דבר "הבינה [they] לא באמת הייתה שותפות". עם זאת, כריסטין בחרה להישאר במערכת היחסים שלה עם קודי כי היא "האמינה בצוות, ובזה מדובר. אז פשוט גרמנו לזה לעבוד".

קודי לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

כריסטין וקודי נישאו רוחנית בשנת 1994. בני הזוג לשעבר חולקים ילדים Aspyn, Mykelti, Paedon, Gwendlyn, Ysabel ו-Truely. בנובמבר 2021, השניים הודיעו על פרידתם המזעזע.

"אחרי יותר מ-25 שנים ביחד, קודי ואני התרחקנו, וקיבלתי את ההחלטה הקשה לעזוב", היא כתבה באמצעות אינסטגרם באותו חודש. "נמשיך להיות נוכחות חזקה זה בחייו של זה כשאנו הורים לילדינו היפים ותומכים במשפחה הנפלאה שלנו. בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו."

ביולי 2021, כריסטין ניתקה באופן חוקי את כל הקשרים מבעלה לשעבר על ידי מכירת חלקה מהקרקע של המשפחה Coyote Pass בפלאגסטף, אריזונה, בחזרה לקודי תמורת $1 בלבד, על פי רישומי רכוש שהושגו על ידי בקשר.

נשות אחות מעריצים צפו בדרמה המתרחשת בקרב כל המשפחה הפוליגמית, כאשר קודי יישם כללים נוקשים במהלך מגיפת COVID-19 על כריסטין ואחיות אחיות ג'נל בראון, מרי בראון ו רובין בראון. עם זאת, זו לא הייתה הבעיה היחידה שחוו כריסטין וקודי. הפטריארך המשפחתי חשף מאוחר יותר בפרק בינואר 2022 שהוא לא רצה לקיים יותר "מערכת יחסים אינטימית" עם כריסטין.

"הוא אמר, 'אני לא מעוניינת בנישואים אינטימיים יותר'", חשפה כריסטין בפרק. "אני לא בסדר להישאר בנישואים שבהם אין אינטימיות."

קישור מקור