כריסטין בראון שופינג על רקע גירושים

כריסטין בראון שופינג על רקע גירושים

היא עושה אותה! נשות אחות כוכב כריסטין בראון נצפתה בקניות ביום שבת, 27 באוגוסט, בלוס אנג'לס עם בנותיה אספין בראון ו באמת בראון בתוך דרמת גירושין עם קודי בראון.

הבוגרת של TLC, בת 50, נראתה נוחה בבילוי סוף השבוע שלה כשהיא לבשה חולצה מנוקדת, מכנסי ג'ינס כהים בגזרה דקיקה וסנדלים שחורים. בתמונה אחרת נראה יליד יוטה מדבר לתוך טלפון סלולרי לפני שהוא נכנס למסעדה איטלקית לארוחת צהריים.

הטיול בקניון מגיע ימים לאחר שאמא לשישה נפתחה על פטירת מערכת היחסים שלה עם הפטריארך הפוליגמי. הדינמיקה בין קודי, 53, לכריסטין כבר הייתה מתוחה במשך זמן מה. עם זאת, לאחר שסירב לפרנס את בתם איזבל בראון כשהיא עברה ניתוח מתקן לעקמת שלה, זה היה הקש האחרון עבור כריסטין.

המתבגר הוגדר לניתוח פולשני עם מומחה מחוץ למדינה, אך קודי סירב לתמוך בבתם במהלך ההליך עקב חששות לגבי נסיעה במהלך מגיפת COVID-19.

"הוא שבר את הלב של הילדה הקטנה שלי," אמר בוגר TLC אֲנָשִׁים ביום רביעי, 24 באוגוסט, לאחר שפירט, סירב הפטריארך הפוליגמי להצטרף אליהם במהלך השהות בבית החולים של יסבל. "אני באמת מתקשה להישאר עם בחור שאני לא מכבד. הבנתי את COVID, ולמה הוא לא יכול לבוא, אבל היא לא. ועדיין קשה לה עם זה".

"הייתי שם עם יסבל כל הזמן בניו ג'רזי לניתוח. ואני זוכר שהם ציינו, כמו, 'אתה כאן לבד? איפה בעלך?' אני כמו, 'אוי, הוא לא כאן'", המשיך איש הריאליטי בטלוויזיה. "והם אומרים, 'וואו, זה לא קשה?' ואני כמו, 'לא, קשה לה'. ליסבל קשה, אבל לא קשה לי״. זו הייתה קריאת השכמה טובה. בסופו של דבר, הייתי מעדיף שהוא יהיה שם, כמובן, כי זה מה שיסבל הייתה צריכה. אבל לא הייתי צריך אותו יותר."

כריסטין וקודי נישאו מבחינה רוחנית בשנת 1994. בנוסף לאספין, טרולי וייסבל, בני הזוג לשעבר חולקים את הילדים מיקלטי, פידון וגוונדלין. הזוג הודיע ​​על החלטתם להיפרד בנובמבר 2021. העונה הקרובה של הסדרה ארוכת השנים אמורה לתעד את כריסטין לאחר שהיא מחליטה לעזוב את נישואיה.

"זה שובר לב להיות אשתך במשך שנים", אמרה כריסטין לפטריארך בראון במהלך שיחה מרגשת בין השניים בטריילר האחרון של עונה 17.

מאוחר יותר היא הוסיפה בכתב וידוי, "הסכמתי להיות אחות אישה. אבל הסכמתי להיות אישה שווה".

גלול דרך הגלריה כדי לראות תמונות של כריסטין שופינג בלוס אנג'לס עם בנותיה.

קישור מקור