כריסטין בראון של נשות האחות מוכנה לצאת לאחר פיצול קודי

כריסטין בראון של נשות האחות מוכנה לצאת לאחר פיצול קודי

מוכן לאהבה? נשות אחות כוכב כריסטין בראון מוכנה להמשיך הלאה ולהתחיל לצאת בעקבות הפרידה שלה מהפטריארך הפוליגמי קודי בראון.

"אני אשמח לצאת לדייט. אוהבת את הרעיון שלסוף יהיה בן זוג רומנטי", אמרה כריסטין, בת 50 אֲנָשִׁים ביום רביעי, 24 באוגוסט. "אבל דיברתי עם Truely על זה לפני כמה ימים והיא אמרה, 'אמא, אני מאוד אוהב את החיים שלנו איך שהם עכשיו'. בהמשך הדרך. אני רק אתן לגורל לטפל בזה", הוסיפה.

כריסטין, שגדלה במשפחה פוליגמית, המשיכה ואמרה שהיא "תהיה מונוגמית מכאן והלאה".

"אני רוצה בחור שבאמת אוהב אותי ורוצה להיות איתי באופן אינטימי", אמרה לרשת. "אני רק רוצה להיות דוגמה לילדים שלי יותר מהכל. תמיד אמרתי להם 'תעשו מה שישמח אתכם', אני חייב לעשות את אותו הדבר".

כריסטין נישאה מבחינה רוחנית לקודי, בת 53, משנת 1994 עד שעזבה את המשפחה הפוליגמית בנובמבר 2021. בני הזוג לשעבר חולקים את הילדים Aspyn, ילידת מרץ 1995, Mykelti, נולדה ביוני 1996, Paedon, נולדה באוגוסט 1998, גוונדלין, נולדה. באוקטובר 2001, יסבל, ילידת יוני 2003, ו-Truely, ילידת אפריל 2010).

"אחרי יותר מ-25 שנים ביחד, קודי ואני התרחקנו וקיבלתי את ההחלטה הקשה לעזוב", היא כתבה בהצהרה ששיתפה באינסטגרם על החלטתה לעזוב את קודי. "נמשיך להיות נוכחות חזקה זה בחייו של זה כשאנו הורים לילדינו היפים ותומכים במשפחה הנפלאה שלנו. בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו."

"ההחלטה הגיעה מזמן", חשפה מאוחר יותר אם לשישה בסרטון קמיאו שהוקלט על ידי מעריץ. "אני מרגיש כמו אדם הרבה יותר טוב שהתגרש מאי פעם, והחיים כל כך נהדרים."

כוכבת הריאליטי ניתקה באופן חוקי את הקשר מבעלה לשעבר ביולי, כשמכרה את חלקה באדמות קויוט פאס של המשפחה בפלגסטף, אריזונה, בחזרה לקודי ולאשתו החוקית, רובין בראוןעל פי רישומי רכוש שהושגו על ידי בקשר.

בעוד ששווי המזומן המלא של חלקה של כריסטין בנכס הוערך ב-213,420 דולר, היא חתמה על חלקת הקרקע לקודי ורובין, בת 43, תמורת 10 דולר בלבד לאחר שעברה לסולט לייק סיטי, יוטה, עם Truely כדי להתחיל חיים חדשים.

קישור מקור