כריסטין בראון של נשות האחיות בדיחות שהיא נראית כמו 'פוליגמית'

נשות אחות כוכב כריסטין בראון זרקה צל על אורח החיים הקודם שלה בהתבדחות שהיא נראית כמו "פוליגמית" בזמן שניסתה תסרוקת חדשה.

"אני לא יודעת למה אני לא יכולה לעשות את התסרוקת הזו", אמרה כריסטין, בת 50, כשהראתה שחלק משיערה נמשך לאחור עם סיכות בובי על החלק העליון של שערה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ביום חמישי, 5 בינואר. "כל השאר נראים חמודים עם זה, אבל אני נראה כמו פוליגמיסט מטורף."

היא הוסיפה בצחוק, "זה מעורר כעס."

אישיות TLC עשתה את ההשוואה המצחיקה יותר משנה לאחר שהודיעה על פרידתה מ קודי בראון בנובמבר 2021.

"אחרי יותר מ-25 שנים ביחד, קודי ואני התרחקנו ולקחתי את ההחלטה הקשה לעזוב", כתבה כריסטין בהצהרה באמצעות אינסטגרם באותה עת. "נמשיך להיות נוכחות חזקה זה בחייו של זה כשאנו הורים לילדינו היפים ותומכים במשפחה הנפלאה שלנו. בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו."

TLC

בני הזוג לשעבר – שנישאו רוחנית ב-1994 – חולקים ילדים מיקלטי, פאדון, יסבל, אספין, גוונדלין ו באמת.

קצת יותר משנה לאחר שאשתו השלישית של קודי, כריסטין, הודיעה על הפרידה,בקשר פרסמה את החדשות זֶהאישה שנייהג'נל בראון עזבה גם את קודי, 53, לאחר כמעט 30 שנות נישואים רוחניים בדצמבר 2022. "ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", חשף אז מקורב בלעדית.

בינתיים, האישה הראשונה מרי בראון אישר שקודי סיים את נישואיהם במהלך נשות אחיות: אחת על אחת לספר-כל באותו חודש.

אישה רביעיתרובין בראון – שקודי התחתן איתו כחוק בשנת 2014 – נותר אב לאשתו היחידה של 18.

כריסטין הייתה גלויה לגבי מחשבותיה על פוליגמיה מאז סיום נישואיה, וציינה שהיא מתכננת להיות מונוגמיסטית להתקדם.

כריסטין בראון של נשות האחות זורקת צל בהתלוצצות שהיא נראית כמו 'פוליגמית' עם תסרוקת
באדיבות כריסטין בראון/אינסטגרם

בזמן שהרהר על פיצולה באוגוסט 2022, מבשלת עם רק קריסטין כוכב סיפר אֲנָשִׁים ש"כל תא בודד בגוף שלי מאושר יותר".

"התחלתי לחשוב שאולי זה לא עובד בשבילי", הוסיפה כריסטין. "ואז הפסקתי להאמין בפוליגמיה. הבנתי שאני לא באמת רוצה לחיות את זה יותר. לא אהבתי לחלוק עם בעל או להרגיש שאני לא חשובה".

היא המשיכה וציינה שהיא לא מתכננת להיות אחות אחות בעתיד. "אני רוצה בחור שבאמת אוהב אותי ורוצה להיות איתי באופן אינטימי", אמרה אם לשישה. "מכאן ואילך אהיה מונוגמיסט".

קישור מקור