כריסטין בראון של נשות האחיות מוקיעה פוליגמיה לאחר גירושין

שינוי לב. נשות אחות כוכב כריסטין בראון גינתה את הפוליגמיה לאחר גירושיה מהאקס קודי בראון, חושפת שהיא מעוניינת רק במונוגמיה למערכות היחסים העתידיות שלה.

חודשים אחרי שכריסטין, 50, הודיעה שעזבה את קודי, 53, כוכבת הריאליטי התעקשה שהיא קיבלה את ההחלטה הנכונה. "אני זוכה לחיות את החיים בשבילי", אמרה כריסטין אֲנָשִׁים בסיפור שפורסם ביום רביעי, 24 באוגוסט. "כל העולם שלי השתנה, וכל תא בודד בגוף שלי מאושר יותר."

"התחלתי לחשוב שאולי זה לא עובד בשבילי", היא המשיכה. "ואז הפסקתי להאמין בפוליגמיה. הבנתי שאני לא באמת רוצה לחיות את זה יותר. לא אהבתי לחלוק עם בעל או להרגיש שאני לא חשובה".

בעוד כריסטין הודתה שהיא עדיין לא מוכנה לצאת לדייט, היא אישרה שהיא לא תהיה מעוניינת להפוך שוב לאישה אחות. "אני רוצה בחור שבאמת אוהב אותי ורוצה להיות איתי באופן אינטימי", אמרה. "מכאן ואילך אהיה מונוגמיסט".

סוכנות מגה

כריסטין הודיעה על פרידתה מהפטריארך בראון בנובמבר 2021. "אחרי יותר מ-25 שנים ביחד, קודי ואני התרחקנו וקיבלתי את ההחלטה הקשה לעזוב", כתבה איש הטלוויזיה בהצהרה דרך חשבון האינסטגרם שלה בנובמבר. 2. "נמשיך להיות נוכחות חזקה אחד בחייו של זה כשאנו הורים לילדינו היפים ותומכים במשפחה הנפלאה שלנו. בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו."

הידיעה על הפיצול שלהם הגיעה רק שבועיים לאחר מכן בקשר אישרה שכריסטין עברה מבסיס הבית של משפחת בראון באריזונה חזרה ליוטה.

בני הזוג לשעבר נישאו רוחנית ב-25 במרץ 1994. הם חולקים שישה ילדים יחד: אספין, מיקלטי, פאדון, גוונדלין, יסבל וטרואלי.

באוגוסט, כריסטין המשיכה לנתק קשרים מהאקס שלה כשמכרה את חלקה באדמות קויוט פאס של המשפחה בפלגסטף, אריזונה, בחזרה לקודי ולאשתו החוקית, רובין בראוןתמורת $10, על פי רישומי נכס שהגיעו לידי In Touch.

הפיצול המבולגן של כריסטין וקודי יתועד בעונה הקרובה של סדרת TLC, שתעלה לראשונה ביום ראשון, 11 בספטמבר. בטריילר לעונה 17, בישול עם רק כריסטין כוכב נראה אורז קופסאות לאחר שהחליט לעזוב את נישואי הרבים.

"זה שובר לב להיות אשתך במשך שנים," אמרה כריסטין בדמעות לקודי בקליפ הטיזר. בעוד קודי ניסתה לשנות את דעתה ולשכנע אותה להישאר, יליד יוטה טען שהוא העדיף את רובין על פניה ושתי נשותיו האחרות, מרי בראון ו ג'נל בראון.

היא הוסיפה בכתב וידוי, "הסכמתי להיות אישה אחות. אבל הסכמתי להיות אישה שווה".

קישור מקור