כריסטין בראון של נשות האחיות מתאחדת עם בנות: תמונה

זמן משפחתי! נשות אחות כוכב כריסטין בראון התאחדה עם כל חמש בנותיה בתמונה נדירה.

"איזה סוף שבוע מדהים ביליתי עם הבנות שלי!" קריסטין, בת 50, כתבה דרך אינסטגרם לצד תמונה שלה עם אספין, יסבל, באמת, גוונדלין ו מיקלטי ביום שני, 6 בפברואר. "הלכנו למסיבת אירוסין של Gwen's & Beas וזה היה כל כך נפלא לחגוג אותם."

הכיתוב הסתיים בהאשטאגים #חתונה2023, #הבנות שלי מתחתנות, #כל כך שמח עליהם ו #אוהב את חיי.

בנוסף לחמש בנותיה, ה מבשלת עם רק כריסטין כוכב חולק בן אחד, פאדוןעם בעלה לשעבר, קודי בראון.

הקבוצה חגגה את גוונדלין, בת 21, ו ביאטריז קווירוז חודשיים וחצי לאחר שהזוג הודיע ​​על אירוסיהם בנובמבר 2022.

ב-30 בנובמבר, היוטיובר אישר את החדשות המשמחות באמצעות אינסטגרם על ידי שיתוף פוסט עם טבעת יהלום ואימוג'י לב ירוק. תמונה אחת הראתה את הזוג יושב יחד על שמיכה מכוסה ורדים אדומים ונרות בשלג, בעוד תמונה אחרת לכדה את ביאטריז על ברך אחת כשהיא מציעה נישואים לאישיות TLC.

כריסטין בילתה זמן איכות עם בנותיה לאחר שהתפרצה על מערכות היחסים המהנות שלה עם ילדיה.

"אני גאה להודות שאני נהנה מהקשר המשובב שלי עם הילדים שלי. כיף לנו ביחד", כתבה באמצעות אינסטגרם ב-2 בפברואר, לצד סרטון שלה ואיזבל, בת 19, רוקדות במסדרון כשהן ניסו להטריד את Truely, בת 12. "בדרך למצוא ולעצבן את Truely", נכתב בטקסט על המסך.

האם לשישה הוסיפה כי יסבל "הפכה את ליבי למלא כל כך בלב האכפתי שלה".

בעוד שכריסטין נראית כאוהבת את חייה, היא חשפה לאחרונה שהיא מוכנה להתחיל לצאת שוב במשך שנה אחת לאחר שהודיעה על פרידתה מקודי, בת 54, בנובמבר 2021.

"אני שוב יוצאת לדייטים!! קָדוֹשׁ. גֵיהִנוֹם. מביך," היא אמרה לה אינסטגרם עוקבים ב-29 בינואר. "דייטים באינטרנט זה מטורף! יש עצה לדייט בגיל 50?!"

באדיבות כריסטין בראון/אינסטגרם

כוכבת הריאליטי שמרה על מערכות יחסים חזקות עם ילדיה לאחר סיום נישואיה הרוחניים, אם כי לא ניתן לומר את אותו הדבר על האקס שלה. באוקטובר 2022, סיפר מקור בלעדית בקשר שהפטריארך בראון "לא בחייו של Truely" לאחר שכריסטין ובתם הצעירה עברו מפלגסטף, אריזונה, ליוטה.

"כריסטין צריכה להכיל את קודי. הוא עדיין פרנואיד לגבי COVID וכל השאר", הסביר המקורב על המרחק של קודי בזמנו. "אז, אם כריסטין לא בוחרת לבצע את ההובלה ולגרום לזה לקרות – וגם לא תעביר את Truely דרך כל הלחץ הזה – אז לקודי לא תהיה מערכת יחסים עם Truely. הוא יצטרך לעזוב את הקן שלו כדי לראות את בתו".קישור מקור