כריסטין הייתה נגד מרי פיוס

הצד שלו? נשות אחות כוכב קודי בראון טענה אשתו לשעבר כריסטין בראון "איבד את ה-s-t שלה" כשהוא דיבר איתה על אולי השלמה עם מרי בראון אחרי שהיא נתנה לו רייס במתנה קריספיז פינוקים לרגל יום השנה ה-30 שלהם.

"כשעברנו לפלגסטף, אריזונה, ניסיתי להתפייס עם מרי", נזכר קודי, 53, במהלך חלק 1 של נשות אחיות: אחד על אחד מיוחד, ששודר ביום ראשון, 18 בדצמבר. "מרי נתנה לי את המתנה המגניבה הזו, ואני במקום הזה מספרת ג'אנל [Brown]קריסטין ו רובין [Brown] שאוכל להתפייס עם מרי".

באדיבות מרי בראון/אינסטגרם

עם זאת, הפטריארך המשפחתי טען שכריסטין, 50, לא רצתה שהוא יתקן את מערכת היחסים שלו עם מרי, 51, ומאוחר יותר צעק במסיבה משפחתית "שהיא בנישואים חסרי אהבה".

קודי הסבירה שמרי משקיעה מחשבה במתנה ליום השנה שלה, רייס קריספיז פינוקים מכניסים אותו למצב הרוח הנכון "לחשוב על פיוס".

"היא שמה שקית מלאה בהם. אחד לכל שנת נישואינו. היא כללה אפילו את השנים הרעות שלנו", הסביר. "הביטוי היה מתוק… זה לא היה מה שהיה."

המחווה גרמה לקודי להבין שהוא "כבר לא כועס" על אשתו הראשונה, לה התחתן באפריל 1990. "הייתי מוכן לראות את השגיאה של דרכי ואז לעבוד כדי לקבוע אם טוב לנו יותר זה עם זה." הוא הוסיף.

מרי מצידה הודתה שהיא הייתה המומה מההשפעה שהיתה למתנה שלה, בהתחשב בעובדה שקודי עזבה את תאריך יום השנה שלהם.

"זה גם באותו יום שיצאנו לפיקניק והוא אמר, 'לא, אתה אמור חיזר אחריי'", אמרה. "אמרתי, 'קודי, חיכיתי לך' והוא אמר, 'אני לא בא'".

נשות אחות תיעד את נישואיו השונים של קודי מתפוררים. כריסטין הייתה הראשונה מנשותיו שהודיעה בפומבי שהיא עוזבת אותו בנובמבר 2021 לאחר 26 שנות נישואים. בקשר אישר שנה לאחר מכן ב-9 בדצמבר שגם ג'אנל נפרדה מקודי לאחר 29 שנים ביחד.

פחות משבוע לאחר מכן, מרי הודתה שהיא ובעלה סיימו את האיחוד הרוחני שלהם, והיא ציינה שקודי נראה הרבה יותר מוטרד מהקשר שלו עם כריסטין.

"זה פשוט לא נשמע לי הגיוני שהוא יהיה כל כך מתוסכל מכריסטין ויגיד, 'היא בדיוק קיבלה את ההחלטה הזו'", אמרה מרי. "'לא התייעצנו, לא דיברנו, היא רק קיבלה את ההחלטה', ואז הוא אומר, 'לא, אני לא מחשיב את עצמי נשוי למרי'. כאילו, הוא רק קיבל את ההחלטה. אף פעם לא שמעתי אותו אומר לי את זה".

קישור מקור