כריסטין לא חושבת שקודי יחפש אישה חדשה

פוליגמיה בעבר? נשות אחות כוכב כריסטין בראון – מי נפרד מ קודי בראון בנובמבר 2021 – לא חושבת שהאקס שלה יחפש אישה חדשה בין שני נישואיו הכושלים האחרים עם אשתו השנייה ג'נל בראון ואישה ראשונה מרי בראון.

"אני חושבת שחלק מהם תמיד יהיה קצת עצוב שזה לא עבד ושהמשפחה הגדולה לא עבדה", אמרה כריסטין, 50, על קודי, 53, ואשתו הרביעית. רובין בראון בקליפ טיזר ששותף על ידי אֲנָשִׁים לקראת הקרוב נשות אחיות: אחת על אחת מיוחד ישודר ביום ראשון, 8 בינואר. "ואני חושב שיהיה קצת אבל [period] וקצת הפסד שם עדיין, כי זה חלום, נכון? זה לוותר על חלום, וזה לא חלום שהם רצו לוותר עליו, בהכרח… אני לא רואה אותם מחפשים אישה אחרת אחרי זה".

כשנשאל על ידי מארח את סוקניה קרישנן איך תעבוד דינמיקה משפחתית מונוגמית – בהתחשב בכך שרובין, 44, אמרה בעבר שהיא רק מעוניין בנישואי רבים – ה בישול עם רק כריסטין הכוכב הגיב באומרו שאורח חיים פוליגמי הוא "הרבה עבודה".

היא המשיכה, "אם כבר יש לך כישלון כל כך הרבה מאחוריך, האם באמת היית רוצה את זה שוב? ואם הם רק מרוצים אחד מהשני – ואני תופס אותם כחבר נפש אחד עם השני, האם יש מקום למישהו אחר, באמת?"

באדיבות TLC

הטיזר לפרק של יום ראשון בערב מגיע זמן קצר אחרי א סיפר ​​מקור בקשר שקודי "בהחלט מחפש באופן פעיל" אישה חדשה. "הוא פוליגמיסט גאה, זה אורח החיים שהוא רגיל אליו ובנפשו", הסביר המקורב והוסיף כי כוכב ה-TLC לא יהיה "מרוצה" מנישואים מונוגמיים לרובין – בת זוגו היחידה שנותרה.

כריסטין – אשתו השלישית של קודי שאותה התחתן רוחנית ב-1994 – הייתה הראשונה לעזוב את הפטריארך הפוליגמי לאחר שנים של מתיחות בין בני הזוג, שחלק ניכר ממנה תועד במהלך העונות האחרונות של נשות אחות.

בדצמבר 2022, בקשר פרסמה את החדשות שגם ג'אנל, בת 53, עזבה את איש העסקים לאחר כמעט 30 שנות נישואים רוחניים. "ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", אמר אז מקור בלעדית, והוסיף כי שגריר פלקסוס "גבר עליו".

מרי, 51, אישר שקודי סיים את מערכת היחסים שלהם במהלך נשות אחיות: אחת על אחת ספר-כל באותו חודש, כשקודי אמר בקליפ שהוא כבר לא מחשיב את עצמו כבעלה של מרי. "אם היא רוצה להמשיך הלאה ולהתחתן עם אחר, היא לא הייתה מתווכחת איתי", הודה כוכב ה-TLC.

קישור מקור