כריסטין של נשות האחות, הילדים של קודי בראון: הכירו את 6 ילדיהם

כריסטין של נשות האחות, הילדים של קודי בראון: הכירו את 6 ילדיהם

נשות אחות כוכבים כריסטין ו קודי בראון גילה ששניהם מחויבים להורות משותפת בידידות בעקבות הפילוג שלהם אחרי כמעט שלושה עשורים ביחד.

האקסים כעת הם הורים גאים לשישה ילדים, אספין, מיקלטי, גוונדלין, יסבל, טרולי ופיידון, אותם קיבלו בברכה במהלך 27 שנות נישואיהם. כריסטין וקודי התחתנו רוחנית ב-25 במרץ 1994.

כריסטין פרסמה את "החלטתה הקשה" לעזוב את קודי ואת החיים שיצרה איתו ועם נשות אחיות מרי, ג'אנל ו רובין בראון בפלגסטף, אריזונה, בהצהרה מנובמבר 2021.

"נמשיך להיות נוכחות חזקה זה בחייו של זה כשאנו הורים לילדינו היפים ותומכים במשפחה הנפלאה שלנו. בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו", היא כתבה, והודתה גם למעריצים על "ההבנה והחמלה שלהם".

קודי דיבר על החלטתה של אשתו השלישית להיפרד בהצהרה נפרדת דרך אינסטגרם, וחשף שהיא באה עם "מידה רבה של עצב".

"נהנינו שנים רבות יחד ויש לי כמות גדולה של כבוד והערצה אליה", הוסיפה כוכבת הריאליטי. "למרות שאנו מתקדמים בדרכים שונות, תמיד נישאר הורים מחויבים".

ליל כל הקדושים 2021 סימן את החג הראשון שבני הזוג לכאורה חגגו בנפרד לאחר שעברה חזרה ליוטה בדופלקס שבסיסו בעיר מורי. במהלך השנים, בני הזוג בראון חיו ביוטה, נבדה וכיום באריזונה.

בינתיים, ג'אנל נהנתה להתאחד עם כמה מאהוביה בזמן ביקור הבת מאדיביתו בצפון קרולינה, שם מתגוררת כעת בתה של כריסטין יסבל.

לפני ההודעה המפוצלת שלהם, נראה היה כי כריסטין וקודי היו מסוכסכים בכמה בעיות זוגיות, כולל תקוותיה לחזור ליוטה על רקע תוכניות הבנייה שלהם Coyote Pass באריזונה, כמו גם לגבי האופן שבו הם התמודדו עם ריחוק חברתי כמשפחה בתוך מגפת הקורונה.

בעקבות הפיצול ביניהם, כריסטין פתחה את הקש האחרון בנישואיהם.

"הוא שבר את הלב של הילדה הקטנה שלי", היא אמרה לאנשים באוגוסט, בהתייחסה לקודי שהתגעגע לניתוח של בתם יסבל בספטמבר 2020. "אני באמת מתקשה להישאר עם בחור שאני לא מכבד. הבנתי את COVID, ולמה הוא לא יכול לבוא, אבל היא לא. ועדיין קשה לה עם זה".

"הייתי מעדיפה שהוא יהיה שם, כמובן, כי זה מה שיסבל הייתה צריכה", המשיכה, לפני שהוסיפה, "אבל לא הייתי צריכה אותו יותר".

בדצמבר 2022, בקשר פרסמה את החדשות באופן בלעדי האישה השנייה ג'אנל סיימה את מערכת היחסים שלה עם קודי לאחר שנים של מתח על המסך שתועד בעונות 15, 16 ו-17 של נשות אחות. הזוג התחתן רוחנית בשנת 1993.

באותו חודש, אישה ראשונה מרי – שקודי התחתן כחוק ב-1990, התגרש ב-2014 אבל נשאר נשוי רוחנית לו – אישר שאיש העסקים עזב אותה תוך כדי הופעה על נשות אחיות: אחת על אחת לספר לכל, להשאיר את קודי עם אישה אחת שנותרה, רובין.

לאחר שהחדשות על הפרידות עשו את הסיבובים, בתה של כריסטין גוונדלין הרהרה בעונה 17 של נשות אחות ב סרטון שפורסם ליוטיובשבו היא צפתה בקליפים של העונה האחרונה של סדרת TLC הוותיקה ושיבחה את אמה על איך היא התמודדה עם הפרידה מקודי.

"אמא שלי היא באמת אישה כל כך טובה," אמרה אישיות המציאות. "היא כנראה יכלה לקחת אותו על כל מה שהוא שווה, וכאילו, לשדוד אותו עיוור, אבל היא באמת לא עשתה זאת. היא עזבה את זה בצורה מרשימה למדי [sic]."

גלול דרך הגלריה למטה כדי ללמוד עוד על הילדים של כריסטין וקודי.

קישור מקור